بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ظلم بزرگ به رونالدو؛ از بارسلونا و لئو مسی یاد یگیرید!
سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 17:15
ظلم بزرگ به رونالدو؛ از بارسلونا و لئو مسی یاد یگیرید!
شاید رونالدو حق داشته باشد با مقایسه شرایط خود با لیونل مسی ابراز نارضایتی کند.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو به شدت عصبانی است و اینکه او بعد از فینال کیف مصاحبه کرد گرچه کار درستی نبود، اما کار غلط تر از سوی باشگاه رئال مادرید در حال انجام است زیرا آنها در حال از دست دادن ستاره خود هستند.

اگر رونالدو رئال مادرید را ترک کند که اتفاق بعیدی است، نه بازیکن بلکه باشگاه مقصر اصلی است زیرا آنها بودند که باعث شدند بازیکنی که رئال مادرید را وارد دومین دوره طلایی خود کرده جدا شود و به این دلیل مستوجب سرزنش هستند.

بارسلونا بارها با لیونل مسی در مورد دستمزد و شرایط قرارداد با بارسلونا توافق کرده و تقریبا سالی یک بار این اتفاق رخ می دهد. فراموش نکنیم بازیکنانی مانند مسی و رونالدو تنها یک بار ظهور می کنند و نباید از قوانین عرف در مورد آنها استفاده کرد. ستاره پرتغالی حس می کند با توجه به اتفاقاتی که نیمار با انتقال به پاری سن ژرمن رقم زد دیگر ارزش سابق را ندارد.

باشگاه از بازیکن بزرگ تر است و رئال مادرید نیز تیمی بزرگ محسوب کمی شود اما پذیرش این موضوع نباید باعث شود ما چشمان خود را روی حقیقت ببندیم.

رونالدو هنوز هم حقوقی کمتر از لاوتزی در لیگ چین دریافت می کند و پیشنهاد جدید لس بلانکوس نیز رضایت خاطر وی را به همراه نداشته است زیرا عادلانه است وقتی رئال مادرید مشکلی در بودجه نداشته و به دنبال ستاره ای مانند نیمار است، قراردادی منصفانه برای سالهای پایانی رونالدو تنظیم کند.

راکیتیچ چند روز قبل به مارکا گفت از جدایی رونالدو خوشحال خواهد شد و چرا باید رئال مادرید شرایط را برای خوشحالی رقبا فراهم کند؟