بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طارمی ، ترابی ، اشکان و رامین چرا تمرین نکردند؟
یکشنبه, 20 خرداد 1397 ساعت 21:05
طارمی ، ترابی ، اشکان و رامین چرا تمرین نکردند؟
تمرین امروز تیم ملی در حالی پیگیری شد که 4 بازیکن در جمع نفرات اصلی حضور نداشتند.

به گزارش "توپ 90"، مهدی طارمی، اشکان دژاگه،مهدی ترابی و رامین رضاییان 4 بازیکنی بودند که در جمع نفرات اصلی تمرین امروز حضور نیافته و در کنار زمین به همراه کادرپزشکی و بدنساز برنامه اختصاصی خود را پشت سر گذاشتند.


مهدی طارمی که پیش از این در جریان مسابقات باشگاهی خود در الغرافه مصدومیت جزیی را پشت سر می گذاشت گفته می شود در جریان جدال با لیتوانی با مصدومیت دیگری مواجه شده که این مساله دوری دو روزه او از تمرینات را در پی داشته است.


اشکان دژاگه که نیز مدت هاست دور از میادین بود علیرغم حضور در دو دیدار تدارکاتی ایران مقابل ترکیه و لیتوانی همچنان مصدومیت جزیی را به همراه دارد که این مساله با حضور زیرنظر پزشکان در حال بررسی و مداواست.


مهدی ترابی و رامین رضاییان اما اصحاب رسانه و عکاسان حاضر در تمرین امروز را با حضور در جمع کادرپزشکی و بدنسازی تیم ملی سورپرایز کردند. در شرایطی که این دو ستاره تیم ملی تا پیش از این آثاری از مصدومیت نداشتند با حضور در جمع کادرپزشکی تمرینات آماده سازی خود را دنبال کردند. با این حال این اتفاق بعید است مانع از حضور آنها در اولین دیدار تیم ملی در جدال مقابل مراکش شود. این را می توان از چهره خندان و با روحیه آنها علیرغم دردهایی که در ناحیه کمر و پایشان وجود دارد، مشاهده کرد.


رضاییان امروز نیز در حاشیه تمرین تیم ملی و در گفت و گو با اصحاب رسانه حاضر کمپ لوکوموتیو از روحیه و انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی برای افتخارآفرینی خبر داد. او البته از تفکرات کارلوس کی روش نیز پرده برداشت همان تفکراتی که سرمربی پرتغالی تیم ملی در جام جهانی برزیل نیز در ذهن بازیکنان شکل داده بود و آنها را از نظر تمرکز ذهنی متوجه اولین بازی ایران مقابل نیجریه کرده بود. رضاییان نیز در تمرین امروز در واکنش به سوال خبرنگار برزیلی که از برنامه او برای مهار رونالدو پرسیده بود، به این نکته اشاره کرد که تمرکز تمام تیم تنها روی جدال اول است و اگر سوالی درباره رونالدو دارند بهتر است پیش از بازی سوم در کمپ ایران حاضر شوند. این مدافع البته انگیزه فنی و فردی بازیکنان را با ذکر اینکه آنها از شکست متنفرند و به دنبال این هستند  تا با روحیه ای که از هواداران می گیرند، در کسب نتیجه و اعتبار فوتبال ایران تمام تلاش خود را به کار گیرند صحبت کرد.


دیگر چهره با انگیزه ایران را می توان اشکان دژاگه نامید، ستاره ایران در جام جهانی گذشته که همچنان درخشش او مقابل آرژانتین جلوی چشمانمان است و این بار با اعتمادی که از کی روش به همراه خود می بیند با بازوبند ایران قصد دارد پاسخ مثبتی به آن بدهد.


ترابی نیز به عنوان یکی از جوان ترین و تکنیکی ترین بازیکنان حاضر در اردوی ایران مسلما در انتظار جدال با برزیلی های اروپاست تا تکنیک خود را به رخ آنها بکشد و مطمئنا این مصدومیت هرچند جزیی نمی تواند از انگیزه های او برای این هدف کم کند.


با وجود اینکه کمتر از 5 روز به جام جهانی مانده هر تصویری از اردوگاه تیم ملی در روسیه منتشر می شود امیدها را برای نمایشی درخشان برابر 3 حریف قدرتمندمان در جام جهانی افزایش می دهد و بی صبرانه منتظر نمایش یوزهایمان در این رقابت ها هستیم.

 


عکس ها: امیرحسین خیرخواه ـ مسکو