بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچسترسیتی 4 - وستهام 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ماریو آماده بازی با ایران و رقبای جهانی(عکس)
یکشنبه, 20 خرداد 1397 ساعت 21:05
ماریو آماده بازی با ایران و رقبای جهانی(عکس)
وینگر سرعتی تیم ملی پرتغال با انگیزه زیادی در تمرینات این تیم حضور دارد.

به گزارش "توپ 90"، جوآ ماریو یکی از بازیکنانی است که احتمال حضورش در ترکیب ثابت پرتغال برای جام جهانی مبهم است، چراکه برونو فرناندس با عملکردی که در دیدار تدارکاتی مقابل الجزایر به نمایش گذاشته ممکن است جای او را بگیرد ولی با این حال ماریو یکی از بهترین نفرات پرتغال طی سالیان اخیر بوده است.

ماریو بعد از یک سال و نیم حضور در اینتر میلان ایتالیا و انجام ۲۷ بازی در سری A که با زدن سه گل و هشت پاس گل برای او همراه بود، در نقل و انتقالات زمستانی سال گذشته راهی وستهام انگلیس شد و مجموعا ۱۴ بازی برای این تیم انجام داد که دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل هم داد ولی در کنار عملکرد باشگاهی، در تیم ملی هم بازیکن ثابت بود.

این بازیکن ۲۵ ساله که قابلیت بازی در وینگرهای راست و چپ دارد، بعد از آنکه در دیدار تدارکاتی مقابل تونس یک گل زد و برابر بلژیک ۷۱ دقیقه در زمین بود، در مسابقه تدارکاتی اخیرشان با الجزایر جای خود را به بورونو فرناندس داد که این بازیکن نیز توانست یکی از سه گل پرتغال را به ثمر رساند.

جوآ ماریو که در آستانه جام جهانی و تقابل با تیم‌های اسپانیا، مراکش و ایران جایگاهش در ترکیب تیم ملی پرتغال را در خطر می‌بیند، با انگیزه فراوانی در تمرین امروزشان در کمپ ساترن مسکو حضور یافت و عملکرد خوبی در بازی درون تیمی داشت.


عکس از: امیرحسین خیرخواه- مسکو