بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی افغانستان 4 - اندونزی 3 (نیمه نهایی فوتسال زیر20سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اولین اظهارنظر سینمایی برای تیم‌ملی و جام‌جهانی(عکس)
شنبه, 19 خرداد 1397 ساعت 22:46
اولین اظهارنظر سینمایی برای تیم‌ملی و جام‌جهانی(عکس)
حبیب رضایی با انتشار مطلبی در صفحه اجتماعی خود اولین اظهار نظر سینمایی ها درباره جام جهانی و تیم ملی ایران را کلید زد.

به گزارش "توپ 90"، حبیب رضایی یکی از خوشنام ترین هنرمندان سینماست. او که از جمله بازیگران و بازیگردانان پرآوازه سینمای ایران محسوب می شود پیش از این نیز نشان داده بود که نسبت به اوضاع فوتبال ایران بی تفاوت نیست. او امروز نیز به عنوان پیش قراول هنرمندان اقدام به انتشار متن و تصویری در صفحه اجتماعی خود کرد تا به عنوان اولین نفر بین همکاران سینمایی خود نسبت به آغاز بازی های تیم ملی در جام جهانی و حساسیت آن واکنش نشان دهد. مسئله ای که احتمالا در روزهای پیش رو بیشتر از هنرمندان ایران خواهیم دید.

 

رضایی در پست اینستاگرامی خود آورده است:

“*یوزپلنگ‌هایی که با ما دویدند” یا به عبارت بهتر برای ما دویدند... ما با انها گریه کردیم، خندیدیم، به هوا رفتیم و بر زمین سجده شکر کردیم.... حالا وقتشه...، جمعه ۲۵ خرداد، چهارشنبه ۳۰ خرداد و سرانجام ۴ تیر ۱۳۹۷، بازی‌های دلچسب و چشم نواز به ما هدیه دهید. کسی چه می‌داند از نتیجه، همیشه که روزگار قسم نخورده کج تا کند با ما، در این فراوانی تهمت و‌ تلخی، تهدیدهای خارجی و‌ شاهکارهای داخلی، این مردم،نیاز به یک هوای تازه،به یک ترمیم غرور زخم خورده دارند و حالا وقتشه...
باور داریم به شما،و دست‌کم می‌دانیم در این ۳ فرصت ۹۰ دقیقه‌ای جایی برای تعلل و‌ تردید نیست. جان تازه کنید.و دست کم۹۰ دقیقه همدلی را به ما یادآوری کنید. بگذارید یادمان بیاید چه نام عزیزی بر پیشانی تابعیت، شناسنامه و قصه‌های ما می درخشد... ایران!
نه فقط برای گذشته‌اش و‌ نه برای حال عجیب امروزش،که برای یک دم تجربه ناب “باهم بودن” بچه‌های ایران:از دل و جان بجنگید.که مردم ایران، این روزهای بی‌هوا به هوای درخشش شما چشم دوخته‌اند... حالا وقتشه... همین.

با اجازه از زنده یاد بیژن نجدی