بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی وردربرمن 2 - بایرن مونیخ 3 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

میلاد محمدی؛ تفاوت فقط در لباس نیست (عکس)
جمعه, 18 خرداد 1397 ساعت 16:15
میلاد محمدی؛ تفاوت فقط در لباس نیست (عکس)
میلاد محمدی یکی از بازیکنان مورد وثوق کارلوس کی روش است که در بازی های مقدماتی جام جهانی توانایی های خود را اثبات کرد.

به گزارش "توپ 90"، مدافع چپ تیم ملی ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی در اولین دیدار این مسابقات مقابل قطر روی نیمکت نشسته بود تا احسان حاج صفی ستاره وقت تیم فوتبال سپاهان حضور در سمت چپ خط دفاعی ایران را برعهده بگیرد، اما از بازی بعدی ایران مقابل چین تغییرات زیادی در ترکیب تیم ملی ایجاد شد.


نمایش نه چندان خوب حاج صفی سبب شد تا میلاد محمدی در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرد و از آن زمان تاکنون این مدافع 24 ساله در تمام بازی های حساس تیم ملی حاضر بوده و در جام جهانی نیز انتخاب اول کی روش خواهد بود.


محمدی به واسطه سرعت بالا و البته جنگندگی کم نظیری که دارد، معمولا به کمتر مهاجمی اجازه پیشروی می دهد و این برای تیم ملی ایران که باید سه دیدار حساس برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال را انجام دهد بسیار تعیین کننده خواهد بود.


ضمنا سرعت خیره کننده محمدی می تواند در ضدحملات با توجه به مهاجمانی که تیم ملی دارد، بسیار خطرناک باشد و به خاطر همین ویژگی ها است که سرمربی تیم ملی حساب ویژه ای روی بازیکن شماره 5 خود در جام جهانی باز کرده است. مدافعی که در سه بازی حساس تیم ملی باید مقابل برخی از بهترین بازیکنان جهان توانایی های خود را بار دیگر نشان دهد.


عکس ها از امیرحسین خیرخواه