بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شور و نشاط سردار در کشور آشنا (عکس)
پنجشنبه, 17 خرداد 1397 ساعت 16:14
شور و نشاط سردار در کشور آشنا (عکس)
مهاجم تیم ملی کشورمان با انگیزه خاصی منتظر آغاز رقابت های جام جهانی است تا در این رویداد بزرگ نامش را بین گلزنان جام ثبت کند.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی که به عنوان اولین تیم حاضر در رقابت های جام جهانی وارد روسیه شده، تمرینات خود را زیر نظر کارلوس کی روش در مسکو دنبال می کند. سردار آزمون مهاجم اول تیم ملی از جمله بازیکنانی است که با انگیزه خاصی در تمرینات تیم ملی حاضر شده و امیدوار است با گلزنی در جام جهانی نامش را بین گلزنان جام ثبت کند.


سردار در روسیه به هیچ عنوان احساس غریبگی نمی کند و به واسطه سالها حضورش در لیگ روسیه به همراه تیم های روبین کازان و روستوف حالا با اعتماد به نفس ویژه ای منتظر آغاز جام جهانی است. او که به زعم بسیاری از کارشناسان و رسانه های ورزشی کلیدی ترین مهره تیم ملی به شمار می رود، امید اول کی روش برای گلزنی در جام جهانی است. در مثلث هجومی تیم ملی که با حضور سردار، طارمی و جهانبخش شکل می گیرد، آزمون در نوک خط حمله این فرصت را دارد تا برنامه های تهاجمی تیم ملی را به نتیجه برساند.


بازی تدارکاتی مقابل لیتوانی که طی روزهای آینده برگزار خواهد شد، آخرین فرصت سردار برای تمرین گلزنی است تا با نشاط مضاعفی وارد رقابت های جام جهانی شود.


عکس: امیرحسین خیرخواه