بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روزبه؛ مبارزی که نمی خواهد شکست بخورد(عکس)
پنجشنبه, 17 خرداد 1397 ساعت 13:25
روزبه؛ مبارزی که نمی خواهد شکست بخورد(عکس)
مدافع هافبک تیم ملی بی توجه به اتفاقات برای جلب نظر کی روش در تمرینات حاضر می شود.

به گزارش "توپ 90"، روزبه چشمی سال های سخت و پرفراز و نشیبی را برای رسیدن به جام جهانی طی کرده است. ستاره صبای قم که در لیگ پانزدهم به استقلال رفت، فصل درخشان خود را با مصدومیتی به پایان رساند که با طی شدن اتفاقاتی عجیب باعث شد تا این بازیکن یک سال و نیم در بهترین سال ها برای پیشرفت دور از میادین باشد.


چشمی اما بی توجه به همه این اتفاقات لیگ هفدهم را با استقلال آغاز کرد و تقریبا مهره ای بی جانشین در ترکیب استقلال بود. روزبه در طول فصل در دو پست دفاع وسط و هافبک دفاعی برای آبی ها به میدان رفت و البته باز هم روزهای سخت برای او ادامه پیدا کرد اما این بازیکن جوان ترجیح داد تا مانند یک مبارز به فعالیت خود ادامه بدهد.


روزبه دوباره موفق شد جایگاه خود در فهرست تیم ملی را به دست بیاورد و با ادامه روندی که در لیگ داشت، در فهرست نهایی کی روش جای گرفت و البته برای این موضوع انتقادات زیادی را متحمل شد. چشمی این روزها اما فارغ از همه این اتفاقات در روسیه زیر نظر کی روش برای حضور در جام جهانی آماده می شود.
دفاع وسط، هافبک دفاعی و یا نیمکت نشینی انتخابی است که کی روش درباره چشمی انجام می دهد و روزبه نیز به همین دلیل بی توجه به همه اتفاقات خارج از زمین، تلاش می کند تا نظر کی روش را برای حضور در ترکیب تیم ملی برای جام جهانی جلب کند.


عکس امیرحسین خیرخواه