بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الوحده امارات 4 - الریان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وقتی تمرین تیم ملی رنگی شد(عکس)
پنجشنبه, 17 خرداد 1397 ساعت 12:37
وقتی تمرین تیم ملی رنگی شد(عکس)
کمتر امکان دارد فوتبال ایران با تصاویر ارسالی از ورزشگاه ها توجه هواداری غیر از دو آتشه های فوتبال را به خود جلب کند.

به گزارش “توپ 90”، این یک مشکل قدیمی است که مدیران فوتبال ایران هرگز توجهی به رنگ و لعاب و گرافیک در برگزاری رقابت های ورزشی نداشتند و تعجبی ندارد در رقابت های لیگ فوتبال به جز مسابقاتی که در ورزشگاه آزادی و یا ورزشگاه های تازه تاسیسی مانند نقش جهان اصفهان و یا امام رضا مشهد برگزار می شود کمتر تصاویر خوش رنگ و یا جذب کننده ای از مسابقات روی صفحه تلویزیون ببندد.

اگر شما به اغلب تصاویر ارسالی از برگزاری مسابقات فوتبال در زمین های مختلف دقت کنید عنصر رنگ و زیبایی محیط ورزشگاه را در آن کمتر مشاهده خواهید کرد با این حال در خارج از ایران تنوع رنگی و استفاده از این عنصر، بسیار جدی است تا زیبایی یک قاب رقابت فوتبال را بالا ببرد.

حالا تیم ملی برای پیش رفتن برنامه های آماده سازی خود و همینطور برگزاری بازی های خود در جام جهانی به روسیه رسیده، جایی که هنر در آن ریشه ای تاریخی دارد و عجیب نیست که کمپ تیم ملی فوتبال ایران یعنی کمپ لوکوموتیو مسکو با زیبایی خارق العاده محیط، جلوه تازه ای به عکس های عکاسان اعزامی به رقابت های جام جهانی بدهد.

امیرحسین خیرخواه عکاس اعزامی توپ 90 به مسکو از دیروز با انرژی بیش‌تری مشغول ثبت تمرینات تیم ملی است چرا که محصول نهایی خوش رنگ تر و زیباتر است و البته بیننده را به تماشای بیشتر دعوت می‌کند. جالب است که بدانید زمین تمرینی تیم و در مجموع کمپ لوکوموتیو مسکو پیش از این قرار بود در اختیار تیم ملی ایتالیا قرار بگیرد اما با بازماندن این تیم از حضور در جام جهانی، مسئولان تیم ملی فوتبال ایران به اجاره آن پرداختند.

با توجه به آغاز حساس‌ترین رقابت های فوتبالی دنیا، رنگ و روی شهرهای برگزارکننده نیز با تغییر قابل توجهی به سمت و سوی جذاب کردن بازی ها و درگیر کردن همه مردم و البته شاد کردن آنها می رود. یکی از مهم‌ترین تغییرات طرح های گرافیکی ثابت است که به عنوان معرف جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ شناخته می شوند. آبی پررنگ که رنگ حاکم در طرح های مورد نظر محسوب می شود با قرار دادن تصویری رنگی از کاخ کرملین باعث شده تا تصاویر ارسالی را دارای جذابیت ویژه ای کند. این موضوع اتفاقا به پوشش تصویری تمرینات تیم ملی نیز کمک می‌کند و با توجه به استفاده از رنگ‌های مرده‌ای همچون خاکستری و مشکی در تمرینات تیم ملی به این بهانه میتونیم شاهد رنگ و لعابی در تصاویر ارسالی باشیم.

در حال حاضر عکاسان و خبرنگاران کم تعدادی که به روسیه رفتند برای شروع این دوره از رقابت های جام جهانی لحظه شماره می‌کنند. جایی که ورزشگاه های زیبا، بازی های باکیفیت و تصاویر تماشایی انتظارشان را می کشد.