بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو: پرتغال در بین مدعیان جام جهانی نیست
پنجشنبه, 17 خرداد 1397 ساعت 11:10
رونالدو: پرتغال در بین مدعیان جام جهانی نیست
کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال معتقد است که او و هم تیمی‌هایش باید منطقی باشند زیرا تیم آنها جایی در بین مدعیان قهرمانی ندارد.

به گزارش "توپ 90"، قهرمان یورو 2016 در مرحله گروهی باید به مصاف اسپانیا، مراکش و ایران برود و بسیاری بر اساس اینکه آنها دو سال پیش قهرمان اروپا شدند، انتظار دارند پرتغال در روسیه نیز خوش بدرخشد و از مدعیان باشد. با این حال، رونالدو این موضوع را رد کرد و مدعی شد که شاگردان سانتوس تمام تلاششان را خواهند کرد ولی مدعی نیستند.

او گفت:" چیزی که من می‌توانم به صورت حتم به شما بگویم این است که بازیکنان ما انگیزه بسیار بالایی دارند. می‌دانیم که در بین مدعیان نیستیم و باید واقع گرا باشیم ولی در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست. فکر می‌کنم ما باید بازی به بازی پیش برویم.

دیدار اول در مرحله گروهی بسیار حیاتی است ولی فکر می‌کنم با بازیکنانی که در اختیار داریم، می‌توانیم بزرگ فکر کنیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد. چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما مثل یورو تا پایان می‌جنگیم زیرا می‌دانیم که در فوتبال هر چیزی شدنی است. گام به گام باید ببینیم چه خواهد شد، جام برای ما چه چیزهایی پیش خواهد آورد و خوشحالیم که نماینده تیم ملی پرتغال باشیم."