بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چشمی-منتظری؛ دست کم یکی در ترکیب ثابت
چهارشنبه, 16 خرداد 1397 ساعت 14:42
چشمی-منتظری؛ دست کم یکی در ترکیب ثابت
دو مدافع استقلالی تیم ملی هنوز این شانس را دارند که در جام جهانی کنار هم در ترکیب ثابت کی روش قرار بگیرند.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی با ۲۳ بازیکن به عنوان اولین تیم حاضر در مسابقات وارد روسیه شد تا خود را برای مصاف با رقبا آماده کند.


در یک ماه اخیر و طی مراحل آماده سازی تیم ملی همواره این سوال مطرح بود که ترکیب خط دفاعی تیم ملی با حضور کدام بازیکنان شکل خواهد گرفت.  بعد از کنار گذاشتن سیدجلال حسینی و وریا غفوری این معادله پیچیده تر هم شد.


در دیدار تدارکاتی مقابل ترکیه روزبه چشمی زوج پورعلی گنجی در قلب خط دفاعی شد و علی رغم ارائه بازی نه چندان مطمئن، حمایت کی روش را همراه خود دید. اما منتظری در ترکیب اصلی جایی نداشت و در دفاع راست رامین رضائیان به او ترجیح داده شد.


لغو بازی دوستانه مقابل یونان این فرصت را از کی روش و هواداران تیم ملی گرفت تا بدانند در نهایت زوج ایده آل ما برای ترکیب خط دفاعی کدام بازیکنان خواهند بود.


مدافعان استقلالی تیم ملی هنوز این شانس را دارند که هر دو در ترکیب ثابت کی روش به میدان بروند، یکی در قلب خط دفاعی و دیگری در دفاع راست. دست کم حضور یکی از این دو به عنوان بازیکن فیکس، قطعی به نظر می رسد. به خصوص در دیدارهایی که تیم ملی نیاز به ضریب دفاعی بالاتری دارد. حالا باید منتظر ماند و دید در نهایت کی روش چه تصمیمی برای خط دفاعی اش خواهد گرفت.