بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسی: خودم را بهترین بازیکن دنیا نمی دانم
دوشنبه, 14 خرداد 1397 ساعت 19:12
مسی: خودم را بهترین بازیکن دنیا نمی دانم
لیونل مسی را دوست دارانش بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می دانند ولی او همواره سعی کرده با این قضیه، فروتنانه برخورد کند.

به گزارش "توپ 90"، مسی این روزها در اردوی تیم ملی آرژانتین خود را مهیای حضور در جام جهانی 2018 می کند. آلبی سلسته با مسی مدعی جدی قهرمانی محسوب می شود.

مسی در مصاحبه با مجله "PAPER" در پاسخ به سوالی در مورد لقب بهترین بازیکن دنیا گفت:« خودم را بهترین بازیکن نمی دانم و معتقدم، من هم یک فوتبالیست مثل بقیه هستم. در زمین فوتبال و زمانی که بازی شروع می شود، همه در شرایط یکسانی قرار می گیرند. من همواره سعی می کنم بهتر از گذشته بازی کنم.»

جام جهانی و شانس آرژانتین:« آماده سازی برای حضور در جام جهانی بسیار مهم است. ما صعود دشواری به رقابت ها داشتیم و حتی ممکن بود جام جهانی را از دست بدهیم. تا روز پایانی مرحله مقدماتی جنگیدیم و اکنون هم زمان کافی برای آماده سازی خودمان نداریم. باید هنوز بیشتر تمرین کنیم و سطح خودمان را بالاتر ببریم تا به تیم هایی چون فرانسه، برزیل، آلمان و اسپانیا برسیم.

با این حال آرژانتین تحت هر شرایطی یک مدعی قهرمانی است. ما همیشه قهرمانی می خواهیم و برای اهدافی بزرگ می جنگیم.»

بازگشت به آرژانتین:« خیلی کوچک بودم که کشورم را ترک کردم ولی هر زمان که فرصت کنم، به آرژانتین برمی گردم تا در کنار خانواده ام از لحاظ روحی خودم را شارژ کنم. امیدوارم روزی بتوانم برای زندگی به کشورم برگردم.»

قهرمانی جهان، یک الزام برای مسی:« با گذشت زمان یاد گرفتم که نباید اجازه بدهم، رویاهایم به یک وسواس تبدیل شوند؛ چرا که در این صورت، فشارها بیشتر می شود و امکان رسیدن به آن هدف نیز کمتر خواهد شد.»