بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال دالاس ماوریکس - سن آنتونیو اسپرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیست تیم ملی سایت رسمی فدراسیون را مختل کرد!
دوشنبه, 14 خرداد 1397 ساعت 19:06
لیست تیم ملی سایت رسمی فدراسیون را مختل کرد!
اعلام غیررسمی لیستی موسوم به لیست نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی باعث شد تا بازدید کنندگان سایت رسمی فدراسیون بیش از حد بالا برود و همین باعث زمین گیر شدن آن شود. 

به گزارش "توپ 90"، در حالی که امروز، آخرین روز اردوی ترکیه محسوب می شود و بدین ترتیب کارلوس کی روش باید به اعلام نام های نهایی مورد نظر خود مبادرت ورزد حساسیت روی بازیکنانی که می توانند جام جهانی را ببینند در بالاترین حد خود قرار دارد. در این میان اتفاقی دقایقی پیش از صفحات اجتماعی افتاد که طی آن لیستی به نام فهرست نهایی بازیکنان مورد نظر سرمربی تیم ملی منتشر شد و دست به دست گشت تا به همین منظور بازدید از سایت رسمی فدراسیون فوتبال برای فهمیدن موثق بودن این لیست به بالاترین حد خود رسید و مراجعه بیش از حد هواداران تیم ملی باعث شد تا سایت رسمی فدراسیون فوتبال به همین راحتی زمین گیر شود و در سرور اصلی دچار مشکلاتی شود. 


در رابطه با لیست منتشره نیز باید گفت در حال حاضر این فهرست مورد تایید هیچ یک از عوامل تیم ملی و فدراسیون فوتبال نیست و به همین دلیل باز هم باید تا زمان اعلام نهایی بازیکنان مورد نظر، توسط کارلوس کی روش صبر کنیم.