بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شارژ لیونل مسی در خانه برای فتح روسیه (عکس)
یکشنبه, 13 خرداد 1397 ساعت 22:38
شارژ لیونل مسی در خانه برای فتح روسیه (عکس)
تمرینات تیم ملی آرژانتین در بهترین شرایط در اسپانیا در حال برگزاری بوده و آنها آماده درخشش در جام جهانی روسیه 2018 هستند.

به گزارش "توپ 90"، همه چیز برای درخشش لیونل مسی در جام جهانی آماده است و بی شک یکی از دلایل اصلی برگزاری تمرینات آماده سازی آلبی سلسته در شهر بارسلون و کمپ تمرینی آبی اناری ها، راحتی کاپیتان و ستاره تیم ملی آرژانتین است.

تمام بازیکنان تحت نظر خورخه سامپائولی از شرایط خوبی در تمرینات برخوردار بوده و به نظر می رسد اردو در شهر بارسلون تصمیم مناسبی از سوی کادر فنی بوده است. طبق ادعای اسپورت، لیونل مسی در روزهای اخیر از روحیه بسیار بالایی در تمرینات برخوردار بوده و در تلاش برای افزایش روحیه دیگر بازیکنان برای آمادگی هرچه بیشتر در جام جهانی است.

لیونل مسی 30 ساله احتمالا آخرین جام جهانی خود را سپری خواهد کرد و امیدوار است بعد از ناکامی در فینال 2014 برابر آلمان، به تنها جام معتبری که دست پیدا نکرده این بار در روسیه برسد.

آرژانتین در گروه دشوار ایسلند، نیجریه و کرواسی قرار داشته و مسیر این تیم در مجموع برای رسیدن به فینال هرگز آسان نیست اما اگر آلبی سلسته در سودای قهرمانی بعد 32 سال است، باید هر حریفی را مغلوب سازد.