بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی قشقایی شیراز 0 - ملوان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فرمانده های ایران آماده جنگ در جام جهانی(عکس)
یکشنبه, 13 خرداد 1397 ساعت 13:40
فرمانده های ایران آماده جنگ در جام جهانی(عکس)
کاپیتان های اول و دوم ایران با کوله باری از تجربه سخت در تلاش برای برتری در جنگ جهانی پیش رو در روسیه هستند.

به گزارش "توپ 90"، در میان بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی می توان از مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به عنوان فرماندهان باتجربه ایران در روسیه نام برد، بازیکنانی با کوله باری از تجربه و انگیزه که کی روش امید زیادی به آنها در راه رهبری ایران در مصاف با رقبای سرسخت پیش رو بسته است.


مسعود شجاعی بعد از فصل شیرین در یونان که توام با بالابردن جام قهرمانی به همراه AEK بود در شرایطی به اردوی تیم ملی اضافه شد که برای تجربه سومین جام جهانی به عنوان کاپیتان اول انگیزه های زیادی دارد. هافبک 34 تیم ملی از آن دست ملی پوشان سرد و گرم چشیده ایران است که در مصاف با رقبای سرسخت و قدرتمند از جمله اسپانیا می توان یکی از آچارفرانسه های تیم ملی باشد.


اشکان دژاگه نیز با وجود این که فصل چندان خوبی در رقابت های باشگاهی نداشت و وقتی هم سر از ناتینگهام فارست درآورد با مصدومیتی سنگین روبرو شد تا همچنان خانه نشین باشد با تلاش فراوان به بهبودی لازم برای همراهی ایران در دومین جام جهانی متوالی رسید تا کی روش روی او در تورنمنت پیش رو حساب بازکند. اشکان که از نظر فنی استانداردهای لازم را دارد قطعا اگر روی فرم باشد میانه میدان ایران قدرت بیشتری به خود خواهد گرفت.


نکته جالب در خصوص فرماندهان باتجربه ایران به رقابت پشت پرده این دو بازیکن برای ایستادن در پست شماره 10 تیم ملی برمی گردد چون بعید به نظر می رسد کی روش بخواهد در جنگ با رقبایی همچون مراکش، اسپانیا و پرتغال به صورت هم زمان از این دو بازیکن در ترکیب اصلی بهره ببرد به همین خاطر اشکان و شجاعی سخت در تلاش برای جلب نظر مساعد کی روش هستند.