بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس‌ رافائل‌ نادال - فرانسیس‌ تیافوی (تنیس‌ آزاد‌ استرالیا‌ 2019)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دله الی: انتقادات را مثل خش خش می‌شنوم
یکشنبه, 13 خرداد 1397 ساعت 13:39
دله الی: انتقادات را مثل خش خش می‌شنوم
دله الی، هافبک تیم ملی انگلیس، انتقادات علیه اش را سر و صدای بیهوده دانست و مدعی شد که با استانداردهایی که برای خودش تعیین می‌کند، انگیزه می‌گیرد.

به گزارش "توپ 90"، هافبک تاتنهام در جریان پیروزی 2-1 انگلیس مقابل نیجریه در دیداری دوستانه، 82  دقیقه بازی کرد. او در طول فصل، 9 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده بود و بسیاری معتقدند که اخیرا دچار افت شده است ولی او این انتقادات را سر و صدای بیهوده می‌داند.

او گفت:" هر کسی نظر خودش را دارد. اگر فصل بدی برای من بوده، این را به عنوان یک تمجید قبول می‌کنم. تنها فشاری که حس می‌کنم، فشاری است که خودم بر روی خودم قرار داده ام.  من بزرگترین منتقد خودم هستم. اگر تمرکز درستی داشته باشید، باقی صداها تنها یک خش خش هستند.

تمرکز من بر این است که بهترین عملکرد را داشته باشم، وقتی خودتان از خودتان چنین انتظاری دارید، هیچکس نمی‌تواند انتظاری بیشتر داشته باشد. من سخت تلاش کرده ام که به اینجا رسیده ام و هنوز جای پیشرفت زیادی پیش رویم است. مطمئنم که اگر از مسی و رونالدو، بهترین بازیکنان جهان، سوال کنید، آنها هم می‌گویند که همچنان می‌توانند پیشرفت کنند. من هم می‌خواهم پیشرفت کنم. من با مربی خوبی مثل پوچتینو کار می‌کنم و انگیزه بالایی دارم."