بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت نویر برای آلمان خوش یمن نبود
یکشنبه, 13 خرداد 1397 ساعت 13:38
بازگشت نویر برای آلمان خوش یمن نبود
مانوئل نویر بعد از 599 روز دوری از تیم ملی، به جمع سفیدپوشان بازگشت و به میدان رفت ولی تیم ملی آلمان در بازی تدارکاتی خود در آستانه‌ی جام جهانی، مقابل اتریش شکست خورد.

به گزارش "توپ 90"، اوضاع نامساعد جوی شروع بازی را با تاخیری حدوداً دو ساعته همراه کرد و تیم یواخیم لو در نیمه‌ی دوم، ابتکار عمل را به حریف داد و شکست را پذیرا شد. 


تیم ملی آلمان در بازی تدارکاتی یکی مانده به آخر خود، پیش از شروع جام جهانی روسیه، با وجود اینکه نویر بزرگ را دوباره درون دروازه می‌دید، شکست خورد. شاگردان یواخیم لوو شنبه در کلاگن‌فورت در بازی با اتریش با نتیجه‌ی 2-1 شکست خوردند هر چند نیمه‌ی اول را با برتری 1-0 به پایان برده و به رختکن رفته بودند.


مسوت اوزیل در دقیقه‌ی یازده بازی آلمان را پیش انداخت. ولی مارتین هینتراگر، بازیکن آگسبورگ در دقیقه‌ی 53 و الساندرو شوف، بازیکن شالکه در دقیقه‌ی 69، بیست و نه هزار تماشاگر اتریشی حاضر در ورزشگاه وورترزی را به وجد آوردند. 

بارش شدید و پیاپی باران همراه با رعد و برق و باد و طوفان در کلاگن‌فورت باعث شد بازی با تاخیر، راس ساعت 19:43 آغاز شود. درحالیکه در اصل قرار بود زمان شروع بازی ساعت 18 باشد. 


کاپیتان نویر که بعد از 599 روز دوری ازمیادین، بار دیگر با پیراهن تیم ملی به میدان آمده بود نمایش قابل قبولی داشت. مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی در آخرین بازی خود روز هشتم ژوئن به مصاف عربستان  سعودی خواهد رفت. قهرمان چهار دوره‌ی جام جهانی، در تورنمنت 2018 روسیه، اولین بازی خود را روز هفدهم ژوئن درمقابل مکزیک انجام خواهد داد.