بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بردهای ادامه‌دار مدعی قهرمانی ساحلی(عکس)
شنبه, 12 خرداد 1397 ساعت 15:57
بردهای ادامه‌دار مدعی قهرمانی ساحلی(عکس)
تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر سومین پیروزی متوالی را به دست آورد تا به رده دوم جدول صعود کند.

به گزارش "توپ 90"، شب گذشته مسابقات هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ساحلی با انجام ۶ مسابقه پیگیری شد که در یکی از مهم‌ترین آنها تیم پارس جنوبی بوشهر، قهرمان فصل گذشته در ورزشگاه دهکده گردشگری در دومین میزبانی فصل مقابل شاهین خزر رودسر قرار گرفت.

ساحلی بازان پارس جنوبی بوشهر بعد از آنکه فصل را با شکست خارج از خانه برابر ملوان بندرگز آغاز کردند، دو برد متوالی مقابل تیم‌های گلساپوش یزد و پیام کویر اردکان به دست آوردند و شب گذشته هم موفق شدند در دیداری جذاب که مثل هفته‌های قبل گل‌های تماشایی با حرکات آکروباتیک در آن به ثمر رسید، به برتری پُر گل ۶ بر ۲ در دیدار شاهین خزر رودسر دست پیدا کنند.

تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر با سومین برد متوالی در چهارمین بازی فصل برابر شاهین خزر رودسر ۹ امتیازی شد تا بعد از شهرداری بندرعباس ۱۱ امتیازی و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم‌های ایفا اردکان و شهید جان‌نژادیان آبادان در رده دوم جدول قرار بگیرند و مثل سال گذشته همچنان خود را به‌عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی معرفی کند.

امیرحسین اکبری، محمد معصومی‌زاده، مسلم مسیگر ،علی میرشکاری، آرش کرمی و محمد مرادی بازیکنان پارس جنوبی بوشهر بودند که در دیدار با شاهین خزر رودسر موفق به گلزنی شدند که تصاویری از این بازی را در زیر می‌بینید:

 

 

عکس‌ها از: مهدی جعفری