بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی چونبوک موتورز 2 - اوراوا ردز 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کرواسی آماده جدال با سلسائو
شنبه, 12 خرداد 1397 ساعت 15:57
کرواسی آماده جدال با سلسائو
تیم ملی کرواسی برای آمادگی هرچه بیشتر در رقابت های جام جهانی فردا یک بازی حساس تدارکاتی را مقابل یکی از مدعیان اصلی جام جهانی برگزار خواهد کرد.

به گزارش " توپ 90" تیم ملی کرواسی با هدایت زلاتکو دالیچ آماده حضور در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه می شود. این تیم فردا و در شهر لیورپول انگلستان در یکی از آخرین بازی های تدارکاتی به مصاف تیم ملی برزیل خواهد رفت و پس از آن راهی روسیه خواهد شد.


کرواسی در جام جهانی 2018 در گروه چهارم با تیم های آرژانتین، ایسلند و نیجریه همگروه است و به نظر یکی از گروه های دشوار جام جهانی باشد. نیجریه و آرژانتین قطعا حریفان دشواری برای کرواسی خواهند بود ضمن این که ایسلند نیز نشان داده است می تواند لقمه گلوگیری باشد. با این وجود کرواسی اما یکی از پرمهره ترین تیم های اروپایی حاضر در مسابقات است. این تیم با هدایت زلاتکو دالیچ و بازیکنان مطرحی چونه دژان لوورن (لیورپول)، ورسالیکو (اتلتیکومادرید)،  لوکا مودریچ (رئال مادرید)، ایوان راکیتیچ (بارسلونا)، متئو کواچیچ (رئال مادرید)، میلان بادلی (فیورنتینا)، مارسلو بروزوویچ (اینتر ایتالیا) ماریو مانژروکیچ (یوونتوس)، ایوان پریشیچ (اینترمیلان)، نیکو کالینیچ (میلان) و آندره کراماریچ (هوفنهایم) می تواند مثل ادوار قبل بازی های درخشانی داشته و یکی از تیم های قدرتمند جام جهانی باشد. کرواسی در جام جهانی 1998 با هدایت میروسلاو بلاژویچ و کمک برانکو ایوانکوویچ توانست به مقام سوم رقابت های جام جهانی برسد. 


این تیم بعد از بازی فردا برابر برزیل یک بازی تدارکاتی دیگر روز جمعه برابر تیم ملی سنگال برگزار خواهد کرد. به نظر بازی برابر برزیل مدل سازی با آرژانتین و بازی با سنگال نمونه سازی بازی با نیجریه باشد.