بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچستریونایتد 4 - لیدز 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مصاف متوالی پرسپولیس با اقلیم های مختلف لیگ
جمعه, 11 خرداد 1397 ساعت 15:13
مصاف متوالی پرسپولیس با اقلیم های مختلف لیگ
پرسپولیسی ها در لیگ هجدهم در 5 بازی متوالی از هفته ششم تا دهم در تهران به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، قرعه کشی لیگ هجدهم انجام شد و تیم های حاضر در این رقابت ها رقبای خود را شناختند. بر این اساس پرسپولیسی ها افتتاحیه لیگ را در مشهد و با دیدار مقابل پدیده برگزار خواهند کرد. آنها در دیدار رفت لیگ هفدهم مقابل این تیم در تهران به تساوی بدون گل رسیدند و در بازی برگشت نیز در مشهد با تک گل علی علیپور در ثانیه های پایانی موفق به شکست میزبان خود شدند.


4 هفته با خوزستانی ها


بعد از بازی افتتاحیه، سرخپوشان در چهار هفته متوالی یعنی از هفته دوم تا پنجم با خوزستانی های لیگ برتر  مصاف خواهند داشت. آنها در هفته دوم و چهارم میزبان فولاد و نفت مسجدسلیمان خواهند بود و در هفته سوم و پنجم در اهواز و آبادان به مصاف استقلال خوزستان و صنعت نفت می روند. دو دیدار سخت و دشوار در مردادماه که گرمای هوای خوزستان رقیب اصلی پرسولیسی ها خواهد بود.


میزبانی از شمالی ها


شاگردان برانکو در هفته ششم و هفتم و قبل از برگزاری دربی، به مصاف شمالی های لیگ برتر یعنی نساجی و سپیدرود می رود. آنها در هر دو دیدار میزبان خواهند بود و این فرصت را دارند تا با کسب امتیازات لازم به استقبال دربی بروند.


دربی و مصاف با پایتخت نشینان


برگزاری دربی در هفته هشتم سرآغازی است برای مصاف پرسپولیسی ها با تیم های پایتخت نشین لیگ برتر. سرخپوشان بعد از دربی که مهمان استقلال خواهند بود، دو هفته دیگر در تهران به مصاف رقیبان خود خواهند رفت. آنها در دیدار با پیکان میزبان هستند و در مقابل سایپا مهمان خواهند بود. به این ترتیب پرسپولیسی ها از هفته ششم تا دهم یعنی 5 هفته متوالی را در تهران حضور خواهند داشت.


دو هفته جذاب با اصفهانی ها و تبریزی ها


هفته یازدهم دوازدهم زمان تقابل شاگردان برانکو با اصفهانی ها خواهد بود. آنها ابتدا میزبان ذوب آهن هستند و هفته بعد شاهد تقابل پرفسور با قلعه نوعی در اصفهان خواهیم بود. مصافی که در لیگ هفدهم یک برد و یک باخت را برای هر یک از این دو سرمربی در پی داشت.


دو تیم تبریزی تراکتورسازی و گسترش فولاد رقبای بعدی سرخپوشان هستند تا توالی رقابت با تیم ها از یک اقلیم برای آنها ادامه داشته باشد. پرسپولیسی ها ابتدا میزبان تراکتورسازی خواهند بود و بعد از آن در هفته چهاردهم در تبریز به مصاف گسترش فولاد خواهند رفت.


و در نهایت قهرمان دو دوره اخیر لیگ برتر هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول را میزبان پارس جنوبی جم است تا مصاف با این تیم بوشهری آخرین بازی سرخپوشان در دور رفت لیگ هجدهم باشد.


مرور برنامه بازی های پرسپولیس نشان می دهد آنها بعد از دیدار افتتاحیه باید در دو سفر سخت و دشوار در گرمای تابستان به خوزستان بروند و سپس در 5 هفته متوالی بازی در تهران را تجربه خواهند کرد.