بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تهدید سرخیو راموس به مرگ توسط مصری ها
جمعه, 11 خرداد 1397 ساعت 15:13
تهدید سرخیو راموس به مرگ توسط مصری ها
سرخیو راموس از سوی هواداران مصری محمد صلاح به مرگ تهدید شده است.

به گزارش "توپ 90"، صلاح در این فصل 44 گل به ثمر رسانده و توانسته عنوان بهترین بازیکن و بهترین گلزن لیگ انگلیس را از آن خود کند. ستاره مصری با امید فراوانی پا به فینال رقابت های چمپیونزلیگ گذاشت ولی در نیمه اول این دیدار، پس از برخوردی که با راموس داشت، مصدوم شد و مجبور شد زمین بازی را ترک کند. رئال در نهایت با پیروزی 3-1 موفق شد قهرمان رقابت ها شود و جام را راموس بالای سر برد.

با این حال بسیاری معتقدند که راموس به عمد محمد صلاح را به نحوی زمین زد که او مصدوم شود و نتواند تیمش را همراهی کند. پس از این مصدومیت، شک و شبهه فراوانی درباره حضور صلاح در جام جهانی مطرح شد که البته این موضوع توسط صلاح رد شد و او به جام جهانی می‌رسد.

پس از فینال، راموس در توئیتی که منتشر کرد، برای صلاح آرزوی سلامتی کرد و ابراز امیدواری کرد که او به جام جهانی برسد. در منشن‌های همین توئیت، برخی هواداران مصری ستاره رئال را تهدید به مرگ کردند. یکی از هواداران مصری نوشته بود:" مردم مصر به دنبال تو هستند. اگر تو را پیدا کنیم، خواهی مرد." دیگری نوشته بود:" تو صلاح را از ناحیه شانه مصدوم کردی. تو یک بزدل هستی و مثل یک بزدل خواهی مرد." هوادار دیگری نوشته بود:" برو به جهنم راموس! تو پس از صدمه زدن به صلاح خواهی مرد!"

راموس اما واکنشی به هیچ کدام از این توئیت ها نشان نداد و در حال حاضر نیز در اردوی تیم ملی اسپانیا برای آماده سازی جام جهانی است. صلاح نیز در اسپانیا حضور دارد تا مراحل درمانی اش را طی کند.