بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چرا زیدان از مربیگری رئال استعفا کرد؟
پنجشنبه, 10 خرداد 1397 ساعت 19:04
چرا زیدان از مربیگری رئال استعفا کرد؟
دو ماه پیش زیدان در نشستی خبری تاکید کرد که فصل بعد نیز مربی رئال خواهد ماند.

به گزارش "توپ 90"، به نقل از مارکا، ژانویه گذشته و پس از شکست 0-3 رئال برابر بارسا و زمانی که تقریبا شانس قهرمانی رئال در لالیگا بسیار کاهش یافت  و همچنین یک ماه بعد و پس از شکست خانگی برابر لگانس و حذف از کوپا دل ری، شایعاتی مبنی بر استعفای زیدان در انتهای فصل شنیده شد.

تنها شانس رئال برای نجات فصلش، قهرمانی در چمپیونزلیگ بود که در نهایت به آن هم رسید.

زیدان در آن مقطع به صورت مبهم از آینده اش حرف می زد ولی چند هفته پیش او تایید کرد که در رئال به کار خود ادامه خواهد داد اما امروز در عین ناباوری خبر از کناره گیری اش از هدایت رئال داد.

او امروز و پس از جلسه روتین با رئیس باشگاه که به منظور بررسی برنامه های نقل و انتقالاتی و تمرینات پیش فصل ترتیب داده شده بود؛ تصمیم به استعفا گرفت.

مشخص نیست بین او و پرز دقیقا چه گذشته است که زیدان به یکباره از هدایت رئال منصرف شده است. می توان تصور کرد که مخالفت زیدان با جذب کپا، گلر بیلبائو در زمستان؛ در حالی که پرز کار جذب او را تمام کرده بود، شروع اختلافات دو طرف بوده است.

زیدان همچنین علاقه ای به جذب گلر جدید در تابستان هم نداشت و این با سیاست های پرز منافات کامل داشت. احتمالا دیدگاه های زیدان در مورد جذب بازیکنان جدید و یا شاید حتی فهرست خروجی باشگاه نیز در تصمیم عجیب او تاثیر مستقیم داشته اند. زیدان در نشست خبری امروز خود گفت که دورنمایش در رئال را روشن نمی دید و بهترین تصمیم، جدایی بود.