بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نصرتی: نصیرزاده گفت از گسترش شکایت کن
چهارشنبه, 09 خرداد 1397 ساعت 22:32
نصرتی: نصیرزاده گفت از گسترش شکایت کن
مدافع سابق تیم فوتبال گسترش به دنبال دریافت حق‌وحقوقش از این باشگاه شکایت کرده که همین موضوع مدیرعامل گسترش را نگران کرده و او در پاسخ به شکایت این بازیکن گفته است که از نصرتی به خاطر مصاحبه‌هایی که انجام داده شکایت خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، محمد نصرتی مدافع تیم فوتبال نفت در رابطه با شکایت مدیرعامل گسترش بابت مصاحبه‌هایی که انجام داده می‌گوید: «آقای نصیرزاده در شکایت کردن خبره‌اند و از همه شکایت می‌کنند اما من هیچ شکایتی ندیدم فقط لفظش را می‌آیند.»


وی افزود: «اوایل فصل یکی، دو بار مصاحبه کردم آن هم مربوط به طلبی بود که با محمد ابراهیمی از باشگاه گسترش در زمان حضورمان در این تیم داشتم. جالب اینجاست که طلب ابراهیمی را پرداخت کرده بودند ولی حتی جواب تلفن من را هم نمی‌دادند. یک بار هم که آقای نصیرزاده جواب تلفنم را دادند گفتند می‌خواهی به پولت برسی برو شکایت کن. بعد از آن هم شماره من را بلاک کردند.»
او در ادامه گفت:« من در این مدت که در فوتبال بودم هیچ زمان نشده بود از تیمی شکایت کنم از گسترش هم اگر شکایت کردم یکی به خاطر صحبت آقای نصیرزاده و حرکت نادرستی که ایشان انجام دادند و دیگر آنکه چطور می‌توانند زحماتی که طی مدت حضورم در این تیم و مصدومیتی که برایم ایجاد شد را نادیده بگیرند. من در آن زمان 6، 7 ماهی به خاطر فشارهایی که باشگاه به من وارد کرد از فوتبال دور شدم. »


نصرتی تصریح کرد: «من اکنون هم رای کمیته تعیین وضعیت بازیکن، کمیته استیناف و هم کمیته انضباطی را دارم آن وقت ایشان به من می‌گویند چرا مصاحبه می‌کنی! من می‌خواستم با گفتمان و صحبت همه چیز را حل و فصل کنیم اما آنها روش دیگری را برای پرداخت طلبم در پیش گرفتند که آن را پذیرفتم. بیشترین بحث ما بر سر این بود که چطور است طلب محمد ابراهیمی پرداخت شده اما به من می‌گویند هیچ واریزی برای هیچ یک از طلبکاران نداشته‌اند؟ می‌توانید این را از محمد ابراهیمی سوال کنید. من هربار با او تماس گرفتند او این موضوع را تایید کرده است. »


مدافع سابق گسترش اضافه کرد: «آقای زنوزی آدم بدی نیستند وقتی شخصی می‌آید ایجاد شغل می‌کند و دست آدم‌های دیگر را می‌گیرد باید او را تقدیر کرد. تا جایی که من می‌دانم ایشان پولی را به باشگاه تزریق می‌کنند و این کار را برعهده مدیریت می‌گذارند و اینکه بدهی به طلبکار پرداخت نمی‌شود دیگر به مدیریت آن شخص برمی‌گردد نه مالکیت. بعدا هم با لج و لجبازی می‌گویند چرا نصرتی مصاحبه کرده و چون مصاحبه کرده برای همین پولش را نمی دهیم. آقا خودتان به من گفتید برو شکایت کن! چرا مدیران قبلی بودند ما شکایتی نمی‌کردیم؟ »


نصرتی در مورد دیدار دوستانه تیم‌ملی با ترکیه هم می‌گوید: «تیم‌ملی؛ بازی خوب و پایاپایی مقابل ترکیه انجام داد، فکر می‌کنم آنها حرفه‌ای‌تر بودند و توانستند به گل برسند. چیزی که در این بازی خیلی مهم بود و در چند سال اخیر شاهدش نبودیم این بود که تیم‌ملی اول گل خورد چون در این چند ساله تیم‌ملی همیشه اول گل می‌زد و بعد از گلش به نحواحسن دفاع می‌کرد. در آستانه جام‌جهانی این خوب بود که ما گل اول را دریافت کردیم و بعد در فاز حمله رفتیم. در حمله خوب بودیم اما در دفاع یکی، دو اشتباه فردی داشتیم که امیدواریم دیگر تکرار نشود چون جزییات است که در نتیجه‌گیری تاثیرگذار است.»


او در مورد عدم حضور سیدجلال و تاثیرش در خط دفاع تیم‌ملی هم خاطرنشان کرد: «ما باید به سلیقه آقای کی‌روش احترام بگذاریم چون کارنامه خوبی داشته و عملکردش مناسب بوده؛ نمی‌توانیم دخالتی روی تصمیم‌گیری ایشان داشته باشیم. چیزی که هست باید به تیم‌ملی امید و انگیزه بدهیم که در آستانه جام‌جهانی با انگیزه بهتر بتوانند بهتر تمرین کنند و بهترین مسابقات را در جام‌جهانی انجام بدهند. چون در نهایت موفقیت فوتبال به همه ما چه من بازیکن و چه رسانه به همه کسانی که در عرصه ورزش هستند، کمک می‌کند.»