بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچسترسیتی 4 - وستهام 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آغاز فعالیت فولادی‌ها برای لیگ هجدهم
دوشنبه, 07 خرداد 1397 ساعت 13:50
آغاز فعالیت فولادی‌ها برای لیگ هجدهم
تغییر مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان و انتخاب شریف به عنوان سرپرست را می توان اولین اقدام این باشگاه برای حضور در لیگ هجدهم دانست.

به گزارش "توپ 90"، فولادخوزستان فصل گذشته تا هفته های انتهایی شانس کسب سهمیه آسیایی را داشت ولی در نهایت شاگردان سیروس پورموسوی موفق به انجام این مهم نشدند تا این تیم با 44 امتیاز رتبه هفتم جدول را در پایان فصل به خود اختصاص دهد.


فولادی ها که با کسب دو عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر همواره از تیم های قابل احترام این رقابت ها بوده اند، از نتایج به دست آمده راضی نیستند و از همین رو امروز جلسه ای میان مدیران باشگاه برگزار شد و در نهایت علیرضا اژدری زاده که از سال 94 مدیریت این باشگاه را در اختیار داشت، از کار کنار رفت تا حالا محمدرضا شریف به عنوان سرپرست باشگاه سکان هدایت این تیم را عهده دار شده است.


سرپرست موقت باشگاه فولادخوزستان همواره رابطه خوبی با سیروس پورموسوی سرمربی فصل گذشته تیم داشته و حالا مهم ترین انتخاب او ادامه همکاری با پورموسوی یا اضافه کردن یک مربی جدید است تا کار جذب بازیکنان نیز با نظر سرمربی انتخاب شده،  به عنوان گام بعدی آماده سازی تیم آغاز شود.