بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زنوزی: بازیکنانی می‌خریم که لیگ برتر به خود ندیده!
دوشنبه, 07 خرداد 1397 ساعت 13:49
زنوزی: بازیکنانی می‌خریم که لیگ برتر به خود ندیده!
مالک جدید باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره شرایط و آینده این تیم ارائه کرد.

به گزارش "توپ 90"، محمدرضا زنوزی شب گذشته طی گفت و گویی با شبکه استانی سهند برنامه های خود برای باشگاه تراکتورسازی را اعلام کرد. او ابتدا درباره دریافت مالکیت تیم گفت: این کار به خواسته مسئولین استانی و هواداران عزیز تراکتورسازی انجام پذیرفت و بنده به عنوان نماینده هواداران پرشور به میدان آمدم تا کمک حال این تیم بزرگ باشم. صد درصد سهام این باشگاه به نام بنده شد و قرارداد و انتقال مالکیت روز گذشته امضاء و به ثبت رسید.


وی درباره انتخاب سرمربی جدید تراکتورسازی بیان کرد: ما حدود 10 روز است که در پی استخدام سرمربی جدید هستیم. مربیانی از اروپا و آمریکای جنوبی مدنظر ما هستند که با چند گزینه هم به صورت نامحسوس صحبت کرده‌ایم و از امروز نیز به صورت شفاف و رسمی مذاکرات‌مان را ادامه می‌دهیم منتهی به خاطر سرعت دادن به کارمان و جمع و جور کردن تیم با چند سرمربی لیگ برتری نیز مذاکره کرده‌ایم تا در کادر فنی قرار گرفته و زیر نظر مربی خارجی فعالیت کنند.


مالک جدید باشگاه تراکتورسازی همچنین در مورد سیاست باشگاه در نقل و انتقالات و جذب بازیکنان تأکید کرد: تصمیم داریم تا بهترین و شایسته‌ترین بازیکنان را برای تیم فوتبال تراکتورسازی انتخاب کنیم و سعی داریم چند بازیکن تراز اول خارجی جذب کنیم، بازیکنانی با کیفیت بالا که تاکنون نظیر آنها در لیگ برتر ایران حضور نیافته‌اند. بنا داریم تا امسال تیم را برای قهرمانی لیگ ببندیم تا ضمن دست یافتن به این مقام به دنبال کسب جایگاهی مناسب در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.


«امروزه باید فوتبال را به عنوان یک صنعت نگاه کرد»، زنوزی با بیان این جمله افزود: نگاه اول من برای تراکتورسازی این است که این باشگاه را در وهله اول به یک بنگاه اقتصادی تبدیل کرده و سپس در میان مدت وارد بورس اوراق بهادار کنیم و بعد از آن هواداران را سهامدار باشگاه نمائیم.


وی درباره تغییر نام باشگاه تراکتورسازی نیز متذکر شد: به نظر من نام تراکتور باید سر جای خود بماند ولی اگر هواداران این تیم خواستار تغییر نام باشگاه باشند این کار را انجام خواهیم داد. تیم متعلق به هواداران است و من فقط به خاطر عظمت و بزرگی آنها به این تیم آمدم.


مالک تراکتورسازی درخصوص محل باشگاه و برگزاری بازی‌های این تیم خاطرنشان کرد: درباره محل فیزیکی باشگاه خوشبختانه ابزار و امکانات سخت‌افزاری لازم را در مجموعه خودمان داریم و می‌توانیم مورد استفاده قرار دهیم. محل برگزاری مسابقات بستگی به میزان استقبال هواداران از بازی‌های تراکتور دارد، به هر حال هواداران سرمایه‌های اصلی فوتبال هستند و فکر نمی‌کنم ورزشگاه بنیان دیزل جوابگوی هواداران پرشور تراکتور باشد.


محمدرضا زنوزی در پایان از مقامات استانی، دست اندرکاران سپاه پاسداران، امام جمعه تبریز و هواداران پرشور تراکتورسازی به خاطر حمایت‌های اخیر تشکر کرده و از رایزنی استاندار آذربایجان‌شرقی با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای تعیین تکلیف بازیکنان سرباز تراکتورسازی خبر داد.ر