بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رجب‌زاده: امیدوارم مظاهری سورپرایز کی‌روش باشد
سه شنبه, 01 خرداد 1397 ساعت 23:22
رجب‌زاده: امیدوارم مظاهری سورپرایز کی‌روش باشد
بازیکن ذوب آهن می‌گوید اگر شرایط مهیا باشد می خواهد یک فصل دیگر به فوتبالش در لیگ برتر ادامه بدهد.

به گزارش "توپ 90"، مهدی رجب زاده بازیکن ذوب آهن در خصوص شرایط این روزهای تیمش گفت: من هم مثل شما اطلاعاتم در حد اخبار رسانه هاست و هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. اسامی زیادی مطرح می شود اما تا الان که با هم صحبت می کنیم سرمربی تیم انتخاب نشده است.


رجب زاده در پاسخ به این سوال که آیا سال آینده را هم در لیگ برتر بازی خواهد کرد یا نه، گفت: قراردادم با ذوب آهن به اتمام رسیده ولی منتظرم ببینم چه کسی به عنوان سرمربی انتخاب می شود و برنامه باشگاه برای لیگ بعدی چیست. خیلی دلم می خواهد یک فصل دیگر برای ذوب آهن بازی کنم چرا که همه دیگر مرا با این تیم می شناسند.


او درباره اینکه رشید مظاهری تنها نماینده فوتبال اصفهان در تیم ملی چقدر شانس برای بازی کردن در جام جهانی دارد، تصریح کرد: رشید فصل موفقی را پشت سر گذاشت و بازی های فوق العاده ای انجام داد. نتایج بسیاری از بازی های ما با درخشش رشید رقم خورد و به نظرم او شایسته حضور در روسیه بود. اما اینکه چه کسی دروازه بان اول باشد، فکر می کنم شانس بیرانوند از سایرین بیشتر است اما آرزو می کنم رشید سورپرایز کی روش در جام جهانی باشد.


رجب زاده در مورد ادامه فعالیتش در لیگ یک خاطرنشان کرد: من در آستانه 40 سالگی هستم و همیشه از خدا خواسته ام شرایطم طوری باشد که در اوج آمادگی بازی کنم و در سطح اول لیگ حضور داشته باشم. برنامه ام این است که فصل بعد هم در لیگ برتر بازی کنم ولی اگر شرایط مهیا نباشد به هیچ عنوان به لیگ یک نمی روم و ترجیح می دهم خداحافظی کنم.