بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برد بزرگ دختران والیبال ایران در گام نخست
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397 ساعت 18:20
برد بزرگ دختران والیبال ایران در گام نخست
تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در نخستین گام خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا موفق به شکست تیم نیوزیلند شد.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی نوجوانان دختر زیر 17 سال ایران در اولین بازی در دوازدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا- تایلند به مصاف نیوزیلند رفت. 


میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی نوجوانان در این مسابقه از نگار سلحشوری، زهرا رضایی، نگار حسینی‌نژاد، ریحانه کریمی، کیمیا کیانی(لیبرو) و زهرا مغانی به عنوان ترکیب اصلی تیمش استفاده کرد.


نیوزیلند که در اولین بازی خود روز گذشته سه بر یک بازی را به استرالیا واگذار کرده بود، مقابل ایران هم حرفی برای گفتن نداشت. ست اول بازی درحالی به پایان رسید که دفاع منسجم، هماهنگی تیمی کامل و سرویس های هدفدار ایران باعث شد با اقتدار و با نتیجه 25 بر 12 به پیروزی برسد.


شاگردان شعبانیان در ست دوم هم نظم تیمی خود را حفظ کردند و با نتیجه 25 بر 20 حریف را شکست دادند. ست سوم این بازی هم با نتیجه 25 بر 17 به سود ایران تمام شد تا اولین برد ایران در جریان رقابت های قهرمانی آسیا به ثبت برسد.


دوازدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا درحالی به میزبانی شهر ناخون پاتوم تایلند و با حضور 12 تیم درحال برگزاری است که تیم ملی والیبال دختران نوجوان ایران در گروه C با نیوزیلند و استرالیا هم‌گروه است.


ایران فردا (سه شنبه) در دومین بازی خود ساعت 11:30 دقیقه به وقت محلی به مصاف استرالیا می‌رود.