بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جوان قلدر استقلال به دنبال بلیت روسیه(عکس)
شنبه, 29 اردیبهشت 1397 ساعت 22:38
جوان قلدر استقلال به دنبال بلیت روسیه(عکس)
مدافع آماده استقلالی ها برای به دست آوردن بلیت روسیه تلاش می کند.

به گزارش "توپ 90"، هر چند مجید حسینی جوان نزدیک به یک سال و نیم است که در فوتبال ایران و لیگ برتر حضور دارد اما لیگ هفدهم بهترین عملکرد و البته فصلی برای شکوفا شدن این بازیکن بود.


حسینی در این فصل جلوتر از پادوانی، منتظری و چشمی مدافع مرکزی و اصلی استقلال بود و حضور و عدم حضور این بازیکن در تیم ملی بر روند آبی پوشان و آمار خط دفاعی آبی ها تاثیر ویژه ای داشت. حسینی به اندازه ای درخشان در استقلال ظاهر شد که کی روش متقاعد شود تا این بازیکن را به اردوی تیم ملی فرابخواند.


کاپیتان سابق تیم های پایه ایران، حالا در بوته آزمایش تیم کی روش قرار دارد و با تصمیم سرمربی تیم ملی از ابتدا برابر ازبکستان به میدان رفته است. هر چند حضور چهره های با تجربه ای مانند منتظری، سید جلال حسینی، پور علی گنجی و حتی خانزاده کار سختی را برای این بازیکن رقم زده اما حسینی آماده و سرحال، به دنبال بلیت روسیه است و در این رقابت قصد کوتاه آمدن ندارد. مدافع قلدر استقلال که روی زمین و هوا فوق العاده عمل می کند، فرصت زیادی برای اثبات خود به کی روش ندارد اما به خوبی می داند که با توجه به شرایط سنی حال حاضر او، روزهای درخشانی حتی با عدم حضور در جام جهانی در انتظار حسینی خواهد بود.


عکس: امیرحسین خیرخواه