بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ریوالدو: نیمار برای جام‌های بزرگ باید PSG را ترک کند
سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 ساعت 14:18
ریوالدو: نیمار برای جام‌های بزرگ باید PSG را ترک کند
ریوالدو، اسطوره فوتبال برزیل معتقد است که نیمار برای بردن دستاوردهای بزرگ، باید پاریس را ترک کند.

به گزارش "توپ 90"، نیمار در تابستان بارسلونا را با 222 میلیون یورو ترک کرد و به پاری سن ژرمن پیوست و نمایش‌های خوبی در این تیم داشت. او در ماه فوریه دچار مصدومیت شد و تا به امروز از میادین به دور بوده است. در این میان رئال مادرید و منچستر به دنبال جذب نیمار بوده اند و قصد دارند در تابستان برای به خدمت گرفتن او تلاش کنند. حال ریوالدو در مصاحبه با گاتزتا، به نیمار توصیه کرد پاری سن ژرمن را ترک کند.

او در مصاحبه با گاتزتا گفت:" اگر نیمار پاری سن ژرمن را ترک کند، هیچگاه دستاورد بزرگی کسب نخواهد کرد. از چمپیونزلیگ شروع کنیم که مهم ترین رقابت جام است. به نظرم قهرمان فرانسه در رقابت با اسپانیایی ها و انگلیسی ها شانسی ندارد. همچنین نیمار در باشگاهی بازی می‌کند که تاریخ طولانی مدتی ندارد."

ریوالدو درباره تیم ملی برزیل گفت:" در زمان بازیگری ما، رونالدو را در تیم ملی برزیل داشتیم که بهترین مهاجم تاریخ بود. به نظرم برزیل همچنان مدعی است. قوی ترین بازیکنی که تا به حال با او دیده ام؟ کلایورت. ما واقعا از کنار هم بازی کردن لذت بردیم. میلان؟ در آن زمان باشگاه بزرگی بودند ولی در پایان فصل اول حضورم ناراحت بودم زیرا به اندازه کافی بازی نمی‌کردم."