بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تن کاته: زود است به سید جلال بگوییم سوپرمن
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 ساعت 22:35
تن کاته: زود است به سید جلال بگوییم سوپرمن
سرمربی تیم فوتبال الجزیره می گوید ادامه همکاری او با این باشگاه به مدیران الجزیره بستگی دارد.

به گزارش "توپ 90"، تن کاته در نشست خبری در مورد بازی گفت:

ما نمیخواستیم اینگونه ببازیم، ۸۹ دقیقه به هدف خود نزدیک بودیم اما موفق نشدیم. فکر می‌کنم خیلی خوب، منظم و مرتب دفاع کردیم. بعد از گل خوردن تکتیک را عوض کردیم و مهاجم اضافه کردیم.


او ادامه داد: به بازیکنانم افتخار می‌کنم اما بخاطر کم تجربگی در بازی‌های بین‌المللی باختیم.


تن کاته گفت: سخت است در این جو و با چنین بازیکنان جوانی بازی کرد. بازیکنانم خوب بازی کردند اما پرسپولیس هم استحقاق صعود را داشت.


سرمربی الجزیره درباره تاکتیک اتخاذ شده‌اش برای این بازی گفت: ما خیلی نزدیک به پیروزی بودیم. در کنفرانس قبلی گفتم که گل می‌زنیم. در دقایق پایانی بیرانوند یک سیو فوق‌العاده داشت که می‌توانست گل دوم ما باشد.


او درباره سوپرمن بودن سیدجلال حسینی گفت: گل خوبی زد اما زود است که به او بگوییم سوپرمن. با این یک اتفاق نمی‌توان او را سوپرمن نامید اما بازیکنان کمی سوپرمن هستند همانند مسی و رونالدو.


تن‌کاته درباره اتلاف وقت بازیکنانش گفت: در بازی اول بازیکنان شما ۲۵ بار زمین خوردند و پنالتی که بابت هیچی گرفته شد. پس از این سوال‌ها نپرسید.


وی درباره میزبانی ایران نیز گفت: خیلی خوب بود و به گرمی از ما استقبال شد. در هتل خوبی اقامت داشتیم و رفتار با ما دوستانه بود و مهمان نوازان خوبی بودند.


تن کاته درباره بازی‌های ایران در جام‌جهانی گفت: اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم و بدانیم فوتبال چیست، پرتغال و اسپانیا از ایران بهترند و بازیکنان بهتری دارند. اما در فوتبال همه چیز ممکن است. من برای ایران آرزوی موفقیت می‌کنم و حضور آنها در این مسابقات بسیار عالی است. اما طبق کیفیت حریفان بهتری در گروه ایران حضور دارند.


تن‌کاته درباره ادامه کار در الجزیره گفت: این سوال باید از باشگاه پرسیده شود نه از من.