بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسلمان و شاید خداحافظ پرسپولیس
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 ساعت 21:00
مسلمان و شاید خداحافظ پرسپولیس
سرمربی پرسپولیس با غلبه بر الجزیره به هرشکلی بود تیمش را به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برد و جشن 90 هزار نفری در ورزشگاه آزادی برگزار کرد. 

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیس با گل نجات بخش سیدجلال حسینی الجزیره امارات را از پیش رو برداشت و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. پرسپولیسی ها در تمام طول 90 دقیقه که بازی پر استرسی را دنبال می کردند، لحظات پر التهابی  را تجربه کردند. 


وقتی سرخپوشان با شلیک دیدنی احمد نوراللهی از حریف پیش افتادند، برانکو منشا را به جای سیامک نعمتی وارد زمین کرد تا فشار را روی دروازه الجزیره حفظ کند اما با گل تساوی بخش اماراتی ها اضطراب و دلهره به اردوی سرخپوشان بازگشت. در حالیکه از گوشه و کنار استادیوم صدای تشویق محسن مسلمان به گوش می رسید، برانکو روی نظرش درباره این بازیکن پافشاری کرد و در بحرانی ترین شرایط هم به بهترین پاسور لیگ هفدهم بازی نداد. حتی زمانی که گره به کار پرسپولیس افتاده بود، بشار رسن ترجیح برانکو بود تا کار مسلمان حتی به گرم کردن پشت دروازه هم نرسد.


پرفسور که به تازگی قراردادش با پرسپولیس را به مدت دو فصل تمدید کرده، نقد هواداران را به جان خرید و این ریسک را کرد تا حتی در صورت عدم صعود به دور بعد از مواضعش در قبال مسلمان عقب نشینی نکند. حالا با برد پرسپولیس همه هوادار برانکو هستند و دیگر کمتر کسی می تواند به این مربی کروات در مورد ترکیب تیم خرده بگیرد.


در حالیکه همه نیمکت نشینان پرسپولیس در دقایق پایانی با لبخند و هیجان بازی را دنبال می کردند، تصاویر تلویزیونی چهره مغموم و درهم مهندس سرخپوشان را نشان می داد. شاید امشب آخرین حضور مسلمان در ورزشگاه آزادی همراه با سرخپوشان بود چرا که او از پیشتر اعلام کرده بود در صورت عدم تغییر شرایطش به پیشنهاد دیگر تیم من جمله سپاهان جدی تر فکر خواهد کرد.