بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امیدواری برترین کماندار جهان به رییس جدید فدراسیون
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 ساعت 10:42
امیدواری برترین کماندار جهان به رییس جدید فدراسیون
برترین کماندار سال جهان در بخش پارالمپیکی ها امیدوار به روی خوش رییس جدید فدراسیون برای حضور در بازی های آسیایی است.

به گزارش "توپ 90"، زهرا نعمتی که در سال های اخیر نشان داده علاوه بر حضور در رقابت های معلولین توانایی مسابقه دادن در سطح کمانداران المپیکی را هم دارد، این روزها به دنبال شرکت در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ است.


این کماندار که چندی پیش به عنوان برترین ورزشکار این رشته در بخش معلولین در سال ۲۰۱۷ شناخته شد، از مدت ها قبل فدراسیون تیراندازی با کمان را در جریان علاقه اش برای شرکت در بازی های آسیایی قرار داده بود. درخواست زهرا نعمتی که سابقه حضور در المپیک ۲۰۱۶ را هم دارد، مورد قبول فدراسیون با ریاست محمدعلی شجاعی قرار نگرفت.


حالا چند روزی است که با برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان، غلامرضا شعبانی بهار روی کار آمده و سیاست های جدیدی را در این فدراسیون حاکم خواهد کرد.


زهرا نعمتی در این باره گفت: امیدوارم با حضور رییس جدید بتوانم شانس حضور در بازی های آسیایی را علاوه بر بازی های پاراآسیایی پیدا کنم. به هر حال در دوره قبلی رییس فدراسیون وعده هایی داده بود که عملی نشد؛ اما با شناختی که از شعبانی بهار دارم، او می تواند کمک زیادی به ورزشکاران کند. زمانی که شعبانی در وزارت ورزش هم بود، بارها خدمت او رسیدم و شناخت کافی از هم داریم. به نظرم او می تواند به وعده هایی که شجاعی داده و عمل نکرده، جامه عمل بپوشاند.


وی افزود: مطمئنا زهرا نعمتی این توانایی را دارد که در بازی های آسیایی هم موفق عمل کند. من تمریناتم را پیش می برم و منتظر تصمیم رییس جدید فدراسیون هستم. قطعا با هماهنگی بین کمیته ملی المپیک و پارالمپیک اعزام من به هر ۲ رویداد بازی های آسیایی و پاراآسیایی اتفاق خواهد افتاد.