بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قدوس: برای رفتن به روسیه 2018 لحظه شماری می کنم
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 ساعت 10:42
قدوس: برای رفتن به روسیه 2018 لحظه شماری می کنم
ستاره دوملیتی جدید فوتبال ایران در واکنش به قرار گرفتن در فهرست 35 نفره نهایی تیم ملی برای جام جهانی مدعی شد برای درخشش در روسیه 2018 لحظه شماری می کند.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی روش همان طور که پیش بینی می شد سامان قدوس را در فهرست 35 نفره نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی قرارداد تا این اتفاق بار دیگر ستاره دوملیتی و 24 ساله فوتبال ایران را در صدر اخبار رسانه های سوئد قرار دهد.


بازیکن کلیدی و تعیین کننده فصل قبل اوسترسوند که شایعات فراوانی پیرامون انتقال به باشگاه های بزرگ در اطراف او شنیده شد در شرایطی میان 35 بازیکن نهایی فهرست ایران برای جام جهانی قرار گرفت که در فصل جدید فوتبال سوئد هنوز نتوانسته فروغ سال های گذشته به خصوص در یورولیگ را تکرار کند اما با این حال سوئدی ها مدعی هستند این بازیکن می تواند سورپرایز بزرگ ایران برای رقبا باشد.


سامان قدوس در گفتگویی کوتاه با سایت svenskafans از هیجان خود برای تجربه اولین جام جهانی با پیراهن تیم ملی ایران صحبت کرد و گفت:« برای حضور در روسیه 2018 لحظه شماری می کنم چون تجربه چنین تورنمنت بزرگ و معتبر یکی از رویاهای دوران کودکی ام بود که حالا می تواند برای من برآورده شود».


این بازیکن ادامه داد:« قطعا افتخار بزرگی است که با تیم ملی ایران راهی مسابقات خواهم شد از همین رو هیجان زیادی دارم تا بتوانم مهره قابل اتکایی برای تیم ملی باشم. خوشبختانه تمام اعضای تیم یکدل و هم قسم هستند که این بار تورنمنتی رویایی و به یادماندنی برای ایرانی ها رقم بزنند از همین رو شک ندارم تیم ما می تواند یکی از سورپرایزهای بزرگ جام جهانی باشد».