بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - لهستان 1 (یورو زیر 21 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی لیورپول - برایتون
یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397 ساعت 10:49
پیش بازی لیورپول - برایتون
تیم‌های لیورپول و برایتون، امشب در ورزشگاه آنفیلد شهر لیورپول مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان کلوپ با توجه به شکست هفته گذشته خود مقابل چلسی، خطر از دست رفتن سهمیه را بیش از پیش حس می‌کنند. آنها در رده چهارم قرار گرفته اند و آبی های لندنی با 2 امتیاز اختلاف در تعقیبشان هستند.

در صورتی که لیورپول در دیدار امروز خود شکست بخورد و چلسی بتواند مقابل نیوکاسل به پیروزی برسد، این شاگردان کونته هستند که فصل آینده در چمپیونزلیگ حاضر خواهند بود و کلوپ و شاگردانش، تنها در صورتی که در فینال چمپیونزلیگ مقابل رئال به پیروزی برسند می‌توانند سهمیه فصل بعد را کسب کنند.  با این حال، کسب تساوی در دیدار امروز نیز حضور لیورپول را در رقابت‌های فصل بعد چمپیونزلیگ قطعی خواهد کرد، مگر اینکه چلسی با اختلاف16 گل نیوکاسل را شکست دهد که عملا غیرممکن خواهد بود.

برایتون با 40 امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار گرفته و در صورتی که در دیدار امروز به پیروزی برسد و رقبایش در اواسط جدول شکست بخورند، می‌تواند خود را تا رده دهم نیز بالا بکشد. آنها در 6 بازی اخیر خود، 1 پیروزی، 2 شکست و 3 تساوی به دست آورده و در فرم قابل قبولی قرار ندارند.

دو تیم تا به حال 3 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که در هر 3 بازی، لیورپول موفق به کسب 3 امتیاز شده است. جوئل ماتیپ، امره جان، اوکسلید چمبرلین و جوزف گومز، غایبان لیورپول برای این بازی هستند و در آن سو، استیو سیدول قادر به همراهی برایتون نخواهد بود.

ترکیب احتمالی: