بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درخشش ادامه‌دار رضاییان با گل تماشایی
یکشنبه, 23 اردیبهشت 1397 ساعت 10:49
درخشش ادامه‌دار رضاییان با گل تماشایی
ملی‌پوش ایرانی اوستنده برای سومین بازی متوالی نمایش درخشانی در ترکیب تیمش داشت و موفق به گلزنی شد و روی یک گل دیگر تاثیر گذاشت.

به گزارش "توپ 90"، در یکی از بازی‌های هفته نهم و ماقبل پایانی فصل گروه B مرحله پلی‌آف ژوپیر لیگ(برای کسب سهمیه لیگ اروپا) تیم اوستنده که برای سومین مسابقه متوالی رامین رضاییان را در ترکیب داشت، از ساعت ۲۳ شنبه شب مهمان تیم یوپن رده پنجمی بود.

 

در حالی که دو دقیقه به پایان نیمه اول باقی مانده بود، رضاییان از روی ضربه آزاد سانتر دقیقی انجام داد که ضربه سر ریباند شده میلیچ را زیوکوویچ در ریباند تبدیل به گل کرد و در دقیقه ۵۳ نیز موسونا دومین گل این تیم را به ثمر برساند تا یاران رضاییان در خانه یوپن با دو گل پیش بیافتند.

 

رامین رضاییان که دو هفته قبل پاس گل داده بود و در دیدار اخیرشان مقابل لوکرن صدرنشین نیز روی تک گل تیمش تاثیر گذاشت و با شوت‌های راه دور خود دروازه این تیم را تهدید کرد، در مسابقه امشب هم نمایش فوق‌العاده‌ای مقابل یوپن ارائه داد و توانست روی دو گل اوستنده نقش مثبتی داشته باشد.

 

رامین رضاییان که در گل اول تیمش تاثیر گذاشته بود، در دقیقه ۸۲ بعد از استارت سریع از سمت چپ زمین و شوت فنی تماشایی دروازه یوپن را باز کرد و موفق به گلزنی شد تا سومین گل اوستنده با ضربه این ملی‌پوش ایرانی به ثمر برسد.

 

زینو گانو که سومین تعویضی اوستنده در این مسابقه بود در دقیقه ۸۸ یک بار دیگر برای این تیم گلزنی کرد تا یاران رضاییان به پیروزی پُر گل ۴ بر صفر در خانه یوپن دست پیدا کنند و با ۱۱ امتیاز در رده چهارم جدول ۶ تیمی گروه B مرحله پلی‌آف قرار بگیرند.

 

رامین رضاییان در حالی مقابل یوپن گلزنی کرد که در هفته سیزدهم ژوپیر لیگ هم توانسته بود برابر لوکرن گلزنی کند و امشب توانست دومین گل طول حضورش در اوستنده را به ثمر برساند و آمادگی بالای خود را در یک بازی به پایان فصل و در آستانه جام جهانی نشان دهد.