بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زیدان: به هت تریک در چمپیونزلیگ خوشبینم
جمعه, 21 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
زیدان: به هت تریک در چمپیونزلیگ خوشبینم
رئال مادرید 15 روز دیگر در کیف فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول را پیش رو دارد.

به گزارش "توپ 90"، رئال مدافع عنوان قهرمانی دو دوره اخیر این رقابت هاست و در 4 سال گذشته سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده است.

زیدان در نشست خبری بازی فردا برابر سلتا و در پاسخ به سوالی در مورد فینال لیگ قهرمانان گفت:« نمی توانم بگویم که آینده ام در رئال به این فینال بستگی ندارد. در هر صورت باید دید بعد از فینال چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. به شخصه خوشبینم که برای سومین بار متوالی فاتح لیگ قهرمانان شویم.

وقتی در رئال حضور دارید، می توانید برای فتح هر جامی رویاپردازی کنید. در دوران فوتبالم به همه جام ها رسیدم و حالا چرا در دوران مربیگری این کار را انجام ندهم؟»

شانس اول قهرمانی:« مردم می توانند هر طور که دوست دارند فکر کنند ولی ما چنین عقیده ای نداریم. فینال 50-50 است و لیورپول نیز حریفی بسیار قدرتمند.

فکر نمی کنم که تنها خط حمله این تیم خطر جدی برای ما باشد و فقط برای مهار مهاجمان لیورپول برنامه ریزی نخواهیم کرد. هدف ما آماده شدن به بهترین شکل ممکن برای فینال است.

ما در کار با توپ عالی هستیم و هرچند این اواخر گل های زیادی دریافت کرده ایم؛ ولی خط دفاعی منسجم و مدافعان بزرگی داریم. بعید می دانم که روز بازی فینال، از لحاظ دفاعی به مشکل برخورد کنیم. البته که باید در کارهای دفاعی بهتر عمل کنیم؛ با این حال از مدافعان تیمم بسیار راضی هستم.»