بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال اوکلاهاما سیتی - نیویورک نیکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

میلاد محمدی: رفاقت در تیم ملی حرف اول را می زند
جمعه, 21 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
میلاد محمدی: رفاقت در تیم ملی حرف اول را می زند
دفاع چپ تیم ترک گروژنی می گوید کادرفنی تیم ملی به سلامت بازیکنان خیلی اهمیت می دهند و او امیدوار است خبرهای خوبی از روسیه به مردم ایران برسد.

به گزارش "توپ 90"، میلاد محمدی یکی از لژیونرهای جوان فوتبال ایران است که در روسیه بازی می کند و امیدواربه روزهای خوب و حضور در تیم های سطح اول فوتبال اروپا پس از جام جهانی 2018 روسیه است. او چند روز بعد به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.

میلا محمدی درخصوص کادرفنی تیم ملی گفت: کادرفنی خیلی خوبی داریم. مربی بدنسازهای خیلی خوبی داریم و خیلی زحمت می کشند. دست من مصدوم شد، دو ماه من را نگه داشتند. من ساعت 9 می رفتم کمپ تیم ملی یعنی سباستین زنگ می زد می گفت در این ساعت بیا. میکائیل فیزیوتراپ تیم ملی روی دستم کار می کرد بعد می رفتیم و در زمین چمن تیم ملی تمرین می کردیم و وقتی می رسیدم خانه ساعت 4 عصر بود.

وی افزود: بعد مربیان تماس می گرفتند و تغذیه من را چک می کردند. امیدوارم زحمات مربیان و کادرفنی تیم ملی جواب بدهد و با بازیکنان خوبی چون سردار آزمون، کریم انصاری فرد، احسان حاج صفی، علی کریمی، علیرضا بیرانوند و امیر عابدزاده (که در ماریتیمو است و خیلی باهم در ارتباطیم) انشالله خبرهای خوبی از روسیه بیاوریم.

محمدی به رابطه خوب با بازیکنان تیم ملی پرداخت و اظهار داشت: با همه بازیکنان دوست و رفیقیم. علی کریمی، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش، سردار همه و همه رفیقیم و تماس میگیریم باهم صحبت میکنیم. مخصوصا کریم انصاری فرد که خیلی در ارتباطیم و علی کریمی. سردار و سعید هم که در روسیه هستند و باهم در ارتباطیم. همه بازیکنان تیم ملی رابطه دوستی خوبی داریم و آقای کی روش رفاقت خوبی بین ما ایجاد کرده و هدف فقط موفقیت تیم ملی است.