بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 24 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقاد تند ستاره منچستریونایتد از سرمربی سابق
جمعه, 21 اردیبهشت 1397 ساعت 17:04
انتقاد تند ستاره منچستریونایتد از سرمربی سابق
روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد و تیم ملی بلژیک نیز به انتقاد از سرمربی سابق این کشور پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی بلژیک با هدایت مارک ویلموتس در دو تورنمت مهم ناکام بود و این مربی بعد از یورو ۲۰۱۶ از سمت خود برکنار شد.

بعد از حواشی پیش آمده بین ویلموتس و کورتوا دروازه‌بان این تیم که گفته بود این دروازه‌بان ترکیب اصلی را در اختیار خبرنگاران قرار می داد، روملو لوکاکو به انتقاد از این مربی پرداخت و گفت:« زمانی که ویلموتس سرمربی تیم ملی بود من دوست نداشتم برای بلژیک بازی کنم. بازی در تیم لذت بخش نبود. او دوست نداشت من را به تیم دعوت کند ولی مجبور بود با توجه به درخشش من در لیگ برتر، من را به تیم ملی دعوت کند. در چنین شرایطی چه حسی به شما دست می دهد؟ طبیعی است که از بازی کردن در تیم لذت نبرید.»

بعد از یورو ۲۰۱۶، روبرتو مارتینس هدایت بلژیک را بر عهده گرفت و این تیم توانست به عنوان اولین کشور اروپایی جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. روملو لوکاکو نیز مرد اول شیاطین سرخ اروپا  بود که توانست ۱۱ گل در انتخابی جام جهانی برای تیم ملی کشورش به ثمر برساند.

باید ببینیم بلژیک می‌تواند در جام جهانی موفق شود و در بین برترین‌های جام قرار گیرد یا خیر. این تیم در جام جهانی با تیم های انگلیس، پاناما و تونس در یک گروه قرار گرفته است.