بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احتمال برگزاری بازی تیم‌های ایرانی در زمین بی‌طرف
سه شنبه, 18 اردیبهشت 1397 ساعت 21:52
احتمال برگزاری بازی تیم‌های ایرانی در زمین بی‌طرف
مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر معتقد است با رفتار هواداران ذوب آهن به احتمال قوی این تیم مشمول محرومیت هایی از جمله بازی در زمین خودی خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، سعید فتاحی، مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر پس از رفتار هواداران ذوب آهن در زمان پرتاب نارنجک در زمین، در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان گفت: با توجه به اتفاقی که در ورزشگاه فولادشهر افتاد و پرتاب چند نارنجک در زمان های مختلف بازی، قطعا ذوبی ها مشمول جریمه خواهند شد و حتی احتمال این می رود که آنها از بازی در حضور تماشاگران خودی محروم شوند.


فتاحی در این باره ادامه داد: اتفاقی که افتاد مسئله ای است که همیشه آن را متذکر شده ایم ولی متاسفانه در ورزشگاه ها رعایت نمی شود و قطعا تبعات بدی برای فوتبال ایران خواهد داشت. همین اتفاقات بازی امروز ممکن است کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا را به سمت محرومیت تیم های ایرانی از بازی در زمین خودی سوق دهد و نماینده های ایران را مجبور به بازی در زمین بی طرف کند.


او در پایان گفت: امیدوارم در بازی برگشت این دو تیم و همچنین در بازی پرسپولیس این اتفاق تکرار نشود چرا که مسئولان AFC روی بازی های برگزار شده در ایران تمرکز خواهند کرد و ممکن است این اتفاقات تبعات بسیار بدی برای فوتبال ایران داشته باشد.