بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

باز هم قلعه‌تایم باز هم اوت دستی !
سه شنبه, 18 اردیبهشت 1397 ساعت 21:52
باز هم قلعه‌تایم باز هم اوت دستی !
تیم فوتبال ذوب آهن با پنالتی ثانیه های پایانی جورجی ولسیانی موفق به پیروزی خفیف در دیدار رفت برابر استقلال شد.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم استقلال و ذوب آهن در حال پایان دادن دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با تساوی بدون گل بودند که مدافعین استقلال مرتکب خطایی پشت محوطه جریمه شدند و موقعیتی برای شاگردان امیرقلعه نویی به وجود آمد که از ابتدای بازی به دنبال آن بودند.


در جریان زدن این ضربه محمد نژاد مهدی پس از درگیری با بازیکن استقلال از زمین مسابقه اخراج شد و پس از خروج او، استنلی ضربه ای دیدنی را راهی دروازه رحمتی کرد که گلر آبی پوشان با واکنشی به موقع توپ را راهی اوت کرد.


قلعه نویی که همواره تیم هایی خطرناک در استفاده از پرتاب های اوت دارد، اینبار هم در دقایق پایانی موفق شد زهر خود را بریزد و در محوطه جریمه پس از ضربه سر استنلی کی روش، توپ که در فاصله ای کم از چشمی قرار داشت، به دستان این بازیکن برخورد کرد تا داور ژاپنی به نشانه پنالتی در سوت خود بدمد و اعلام پنالتی کند.


جورجی ولسیانی پشت ضربه ایستاد و گل شدن ضربه این بازیکن گرجستانی به دو معنا بود؛ اول اینکه قلعه نویی بار دیگر روی ضربات ایستگاهی و پرتاب اوت یک بازی بسیار حساس را با پیروزی به سود خود خاتمه داد و دوم اینکه شاگردان قلعه نویی در دقایقی که به قلعه تایم معروف است، موفق به گلزنی شدند.