بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

العین – مامیچ؛ در دوراهی جدایی یا همکاری
یکشنبه, 16 اردیبهشت 1397 ساعت 00:15
العین – مامیچ؛ در دوراهی جدایی یا همکاری
سرمربی کروات تیم العین امارات می گوید هنوز با مسئولان این تیم به توافق نهایی دست پیدا نکرده است اما با این وجود احتمال می دهد در همین تیم به فعالیت خود ادامه دهد.

به گزارش "توپ 90"، زوران مامیچ، سرمربی کروات العینی ها که به همراه این تیم موفق شد به عنوان قهرمانی لیگ امارات برسد درباره ادامه حضور در این تیم گفت: قرارداد من با تیم العین امارات به پایان رسیده است و هنوز برای ادامه حضور به توافق نهایی نرسیده ایم. البته در بسیاری از بندهای مهم با یکدیگر توافق کردیم و به همین دلیل احتمال ادامه حضور من در جمع العینی ها بسیار زیاد است.


نکته جالب درباره مامیچ اینکه وی در زمان جدایی از تیم النصر عربستان و نشستن روی نیمکت العین امارات هدف خود را از پیوستن به بنفش پوشان رسیدن به عنوان قهرمانی ذکر کرد. او در این باره گفته بود می خواهم به تیمی بپیوندم که بتوانم با آن به قهرمانی برسم و جالب اینکه وی در مدت زمان یک سال و نیمه ای که در این تیم حضور داشت توانست به عناوینی همچون قهرمانی لیگ امارات، قهرمانی جام حذفی، قهرمانی جام ریاست جمهوری و ... برسد و این روزها نیز به همراه تیم العین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد.