بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ونگر: نقشی در انتخاب مربی بعدی آرسنال ندارم
شنبه, 15 اردیبهشت 1397 ساعت 01:30
ونگر: نقشی در انتخاب مربی بعدی آرسنال ندارم
آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، اعلام کرد که نقشی در فرآیند انتخاب جانشینش نخواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، ونگر دو هفته قبل اعلام کرد که در پایان این فصل، بعد از 22 سال، از آرسنال جدا خواهد شد. اکنون گزینه های مختلفی از جمله پاتریک ویرا، برندان راجرز و زلیکو بوواچ به عنوان جانشینی ونگر مطرح هستند اما او تاکید کرد که نقشی در انتخاب سرمربی بعدی توپچی ها نخواهد داشت.

او به اسکای اسپورتس گفت:" من نقشی در این موضوع ندارم. این کار من نیست. کار من آماده کردن تیم برای بازی کردن است، نه انتخاب جانشین ام. اگر کسی نظری از من بخواهد، آن را بیان خواهم کرد اما فکر می کنم باشگاه به خوبی کارش را انجام می دهد."

ونگر در مورد اینکه از زلیکو بوواچ، کمک یورگن کلوپ، به عنوان جانشین او نام برده می شود، هم گفت:" من او را خیلی خوب نمی شناسم. فکر می کنم بهتر است در این مورد در رسانه صحبت نکنیم. این می تواند روی بقیه کاندیداها تاثیر منفی بگذارد و من نمی خواهم به کسی فشار وارد کنم. بهتر است که باشگاه برای انتخاب گزینه اش کاملا آزاد باشد.

جانشین من نیاز دارد که این باشگاه را اولویت زندگی اش قرار بدهد و کاملا به آن متعهد باشد. طور دیگری نمی توان در باشگاهی در این اندازه مربیگری کرد. آنها باید با تمام وجود کار کنند."