بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیمئونه: با پیروزی مقابل اتلتیکو تاریخ سازی کردیم
جمعه, 14 اردیبهشت 1397 ساعت 10:29
سیمئونه: با پیروزی مقابل اتلتیکو تاریخ سازی کردیم
دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید معتقد است که تیمش مقابل آرسنال یک برد تاریخی به دست آورد و به فینال رقابت ها صعود کرد.

به گزارش "توپ 90"، دیگو کاستا تک گل اتلتیکو را در دیدار شب گذشته به ثمر رساند تا شاگردان سیمئونه در مجموع با برتری 2-1، از سد آرسنال عبور کرده و به فینال برسند. سیمئونه که به خاطر اخراج در دیدار رفت، از روی سکوها بازی را تماشا می‌کرد، معتقد است که تیمش در ورزشگاه جدیدش، موفق به تاریخ سازی شده است.

او گفت:" تاریخ با چنین بازی‌ها و چنین ورزشگاه‌هایی ساخته می‌شود و با چنین بازی‌های بزرگ و چنین پیروزی‌های بزرگی همراه می‌شود. اتمسفر و جو بازی را به خوبی حس کردم. هواداران در تمام گام‌ها با ما بودند، می‌دانستند که تیم به آنها نیاز دارد و این یکی از بزرگترین نوشته های ما در برگ کتاب تاریخ متروپولیتانو خواهد بود.

خیلی خوشحالیم که به فینال رسیده ایم، پس از آخرین فینالی که به آن رسیده بودیم، واقعا دوست داشتیم یک بار دیگر در یک فینال ظاهر شویم. تیم ما هفته پیش واکنش خیلی خوبی داشت، آنها را دچار مشکل کرد هر چند که یان اوبلاک هم بازی فوق العاده ای انجام داد ولی از اتفاقاتی که در این بازی‌های بزرگ در این شب‌های بزرگ رخ می‌دهد این است که بازیکنان بزرگ خود را نشان می‌دهند و تیمشان را هم سطح خودشان می‌کنند. این هفته خیلی خوب کار کردیم و با حس و حالی بسیار خوب پا به دیدار امشب گذاشتیم."