بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

داوری: فیکس شدم ولی جام جهانی نمی روم
پنجشنبه, 13 اردیبهشت 1397 ساعت 00:31
داوری: فیکس شدم ولی جام جهانی نمی روم
اگرچه دانیال داوری در فصل جاری عملکرد خوبی در دوئیسبورگ داشت اما رویای جام جهانی برای او به پایان رسیده است.

به گزارش "توپ 90"، دانیال داوری در جریان پیروزی 1-4 برابر روزنبرگ عملکرد بسیار خوبی داشت. او در ابتدای فصل زیر سایه مارک فلکن، گلر 24 ساله و دانمارکی قرار داشت اما مصدومیت او باعث شد ایلیا گروئف سرمربی گزینه دیگری نداشته و به همین دلیل شانس بازی کردن به دانیال داوری رسید و او نیز به خوبی از این موقعیت استفاده کرد.

ممکن است در صورت جدایی فلکن، دانیال داوری برای فصل بعدی سنگربان ثابت دوئیسبورگ لقب گیرد. داوری در این خصوص گفت: "من قرارداد دارم و هیچ دلیلی برای ترک دوئیسبورگ ندارم."

با این حال، این پسر ایرانی که در گیسن متولد شده است، اکنون باید رویای شرکت در جام جهانی را در روسیه داشته باشد و این در حالیست که 4 سال قبل او در لیست تیم ملی ایران حضور داشت و حتی با توجه به خط خوردن مهدی رحمتی به نظر می رسید سنگربان اول تیم ملی در جام جهانی باشد اما کارلوس کی روش ترجیح داد از علیرضا حقیقی استفاده کند و بعد از جام جهانی نیز دیگر خبری از دانیال داوری در ترکیب تیم ملی نبود.

داوری در این رابطه گفت: "این قطار دیگر حرکت کرده است. برای حضور در جام جهانی من باید بیشتر و زودتر برای دوئیسبورگ بازی می کردم."