بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

در بارسلونا برخی باید از صعود رئال شرمگین باشند
چهارشنبه, 12 اردیبهشت 1397 ساعت 18:30
در بارسلونا برخی باید از صعود رئال شرمگین باشند
مارک کروزاس، بازیکن سابق بارسلونا و محصول آکادمی لاماسیا، در یکی دو ماه اخیر به منتقد شماره یک مدیریت باشگاه بارسلونا بدل شده است.

به گزارش "توپ 90"، در فصلی که بارسا برای سومین سال متوالی نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد، رئال شب گذشته سومین صعود متوالی خود به فینال این رقابت ها را جشن گرفت.

کروزاس پس از تساوی 2-2 رئال برابر بایرن و مسجل شدن صعود این تیم به فینال، در صفحه اجتماعی خود نوشت:« بایرن در مجموع 180 دقیقه تیم برتر بود و با دو اشتباه فردی وحشتناک نتوانست به فینال برسد. رئال به خوبی راه رقابت در مراحل پایانی لیگ قهرمانان را بلد است و این کار را بهتر از هر تیم دیگری انجام می دهد.

آنها در 5 سال اخیر 4 بار به فینال رسیده اند و در چنین شرایطی صحبت از نقش داوران در صعود رئال بی انصافی است. این موفقیت ها نمی توانند تصادفی باشند.

بایرنی ها در دو بازی 39 شوت زدند و رئالی ها 16 شوت. داوری البته که در صعود رئال تاثیرگذار بود ولی نقش اول را نداشت. 4 حضور در فینال لیگ قهرمانان در 5 سال، آن هم در دورانی که مسی، بهترین بازیکن تاریخ در بارسلونا حضور دارد، باید باعث شود تا برخی در بارسا احساس خجالت کنند.»

کروزاس پیش از این رئیس باشگاه بارسلونا را به عدم استفاده درست از استعدادهای لاماسیا متهم کرده و شایستگی او را زیر سوال برده بود.