بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره گرانقیمت بارسلونا جدا خواهد شد؟
چهارشنبه, 12 اردیبهشت 1397 ساعت 00:23
ستاره گرانقیمت بارسلونا جدا خواهد شد؟
به نظر می رسد عملکرد عثمان دمبله در فصل اول حضور در نوکمپ راضی کننده نبوده است.

به گزارش "توپ 90"، عثمان دمبله در تابستان قبل و بعد از جنجال های فراوان با مبلغ 142 میلیون یورو از دورتموند راهی نوکمپ شد و قرار بود جای خالی نیمار که به تازگی جدا شده بود را پر کند اما این اتفاق هرگز در طول فصل رخ نداد.

در همان ابتدا مصدومیتی دشوار باعث شد دمبله چند ماه از میادین دور باشد و در هنگام بازگشت نیز هنوز این بازیکن به فرم مدنظر کادر فنی بارسا نرسیده است. در ادامه راه هم برای دمبله روانشناس و آشپز مخصوص نیز استخدام شد اما این اقدامات نیز افاقه نکرد و این ستاره فرانسوی هنوز به فرم ایده آل نرسیده است.

طبق ادعای موندو دیپورتیوو، ممکن است دمبله که هنوز 20 ساله هم نشده در تابستان امسال و به صورت قرضی از بارسلونا جدا شود زیرا کسی در کادر فنی به توانایی های فنی او شکی ندارد اما به نظر می رسد وی هنوز در نوکمپ جا نیافتاده است.

در صورت جذب گریزمان، کار دمبله برای حضور در ترکیب اصلی دشوارتر هم خواهد شد و ممکن است به همین دلیل، او برای یک فصل یا بیشتر به تیمی قرض داده شده و با تجربه بیشتر در آینده به نوکمپ بازگردد. احتمال قرض داده شدن عثمان دمبله به اتلتیکومادرید برای تسهیل در جذب گریزمان نیز وجود دارد.