بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صحبت‌های امیری درباره رمز و راز قهرمانی پرسپولیس
سه شنبه, 11 اردیبهشت 1397 ساعت 18:52
صحبت‌های امیری درباره رمز و راز قهرمانی پرسپولیس
وینگر ملی‌پوش پرسپولیس از روحیه بالای این تیم برای کسب موفقیت‌های بیشتر نام برد و قهرمانی لیگ هفدهم را به هواداران تیم تقدیم کرد.

به گزارش "توپ 90"، وحید امیری، وینگر ملی‌پوش پرسپولیس که نقش پررنگی در موفقیت دوباره سرخپوشان در لیگ هفدهم از خود به جا گذاشت، با تشکر و قدردانی از حمایت هواداران، این قهرمانی را به آنها تقدیم کرد.


هافبک شماره 19 سرخپوشان در این رابطه صحبت‌هایش را اینگونه آغاز کرد و گفت: خدا را شکر می‌کنیم که برای دومین سال پیاپی، قهرمان شدیم و این عنوان را به هواداران خودمان تقدیم می‌کنیم. این قهرمانی خیلی سخت‌تر از قهرمانی سال قبل بود، چون وقتی به اوج می‌رسید، ماندن در اوج به مراتب دشوارتر است. کار خیلی سختی بود ولی در نهایت مزد تلاش خودمان را گرفتیم. البته هواداران همیشه باعث دلگرمی بودند و می‌خواستیم به جبران زحمتی که آنها در گرما و سرما برای حمایت از تیم می‌کشند، این قهرمانی را تقدیم آنها کنیم و خدا را شکر که خجالت زده آنها نشدیم.


وحید امیری در خصوص کسب دوباره عنوان قهرمانی گفت: یکسری عوامل دیده می‌شود اما عواملی هم هستند که یا دیده نمی‌شوند یا کمتر به چشم می‌آیند. همین تیم در کنار کادر فنی و بازیکنان، تیم پزشکی، تیم تدارکات و عوامل پشتیبانی دارد. اگر مدیریت باشگاه شرایط لازم از تامین منابع مالی تا مقابله با مشکلات ریز و درشت را انجام ندهد، نتیجه نمی‌گیریم. یکسری افراد هم در خود باشگاه مسائل را دنبال می‌کنند. در همین تیم یک مسائلی مثل رفاقت تیم و اراده بچه‌ها اگر نبود، قهرمان نمی‌شدیم.


وی ادامه داد: رسانه باشگاه پرسپولیس و آنهایی که از پرسپولیس حمایت کردند، بسیاری مواقع در شرایط حساس به کمک تیم آمدند. حمایت پیشکسوتان و قدیمی‌های پرسپولیس هم به ما انگیزه می‌داد. خلاصه عوامل بسیاری باید درست و عالی کار کنند تا یک تیم مثل پرسپولیس بتواند قهرمان شود و این قهرمانی را هم تکرار کند.


وحید امیری در خصوص جدال با الجزیره امارات گفت: ما همیشه برای پیروزی به میدان می‌رویم. مواقعی که به این نتیجه نمی‌رسیم، همان طبیعت فوتبال است که برخلاف نظر ما پیش رفته است. ما دنبال یک نتیجه خوب در ابوظبی هستیم تا با دست پر برگردیم و باز باید از همین حالا از هواداران تشکر کنم که همیشه و هر جا از تیم خودشان حمایت می‌کنند.