بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 6 - ماریتیمو 0 (دبل ژوائو فلیکس)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جهانبخش: آقای گلی اولویت من در این فصل نبود
سه شنبه, 11 اردیبهشت 1397 ساعت 13:05
جهانبخش: آقای گلی اولویت من در این فصل نبود
شکست مقابل آژاکس باعث شد تا آلکمار رویای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد، اتفاقی که در کمتر از یک هفته دو شوک بزرگ به طرفداران و ستاره های این تیم وارد کرد.

به گزارش "توپ 90"، فصل درخشان آلکمار با یک رکورد ناامیدکننده برای شاگردان ون دن بروم توام شد. شکست مقابل سه قدرت اول هلند یعنی آژاکس، فاینورد و آیندهوون آن هم در تمام بازی های رو در رو این رکورد تلخ را برای علیرضا جهانبخش و هم تیمی هایش رقم زد تا آنها هم از رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان باز بمانند هم جام حذفی را از دست بدهند.


بعد از شکست تلخ 3-0 برابر آژاکس فن پیچ باشگاه آلکمار به سراغ ستاره ایرانی رفت و با این بازیکن گفتگوی مفصلی انجام داد، جایی که آقای گل حال حاضر آردیویسه از سپری شدن دو هفته ناامیدکننده خبر داد که روزهای پایانی فصل را تلخ تر از همیشه کرده است.


می توانستیم به آژاکس نبازیم


20 دقیقه ابتدایی مقابل آژاکس همان طور که می خواستیم پیش رفت و فرصت های خوبی هم برای گلزنی داشتیم اما به یکباره با خوردن یک گل دوباره بازنده به رختکن رفتیم در حالی که شانس خوبی داشتیم تا برنده باشیم. نیمه دوم را خوب آغاز کردیم اما خوردن دو گل عملا دیگر روحیه ای برای تیم نگذاشت تا شکست تلخ دیگری رقم بخورد.


آلکمار هنوز باید پیشرفت کند


به نسبت فینال جام حذفی مقابل فاینورد نمایش بهتری مقابل آژاکس داشتیم چون با جرات بیشتری حمله کردیم و موقعیت های زیادی خلق شد اما این اتفاق هم برای بردن کافی نبود. به نظرم ما هنوز باید در زمینه گلزنی و استفاده از موقعیت ها پیشرفت کنیم نکته ای که مربیان ما نیز به آن اذعان داشتند.


هنوز با از دست دادن جام کنار نیامدم


می خواستیم فصلی رویایی و بی عیب و نقص داشته باشیم اما دو شکست اخیر شیرینی فصل را به تلخی کشید.الان یک بازی دیگر پیش رو داریم و هدف مان این است که فصل را به خوبی تمام کنیم به همین خاطر سخت تلاش می کنیم که دو هفته تلخ را پشت سر گذاشته و برای این بازی آماده شویم. شاید باور نکنید برای خود من کنار آمدن با اتفاقات این دو هفته خیلی سخت است به خصوص شکست در فینال حذفی که با جام وداع دوباره ای در گام آخر داشتیم. مسلما از دست دادن فینال حذفی یک ناامیدی بزرگ بود که با گذشت چند روز هنوز خود من به شخصه نتوانستم با آن کنار بیایم.


اولویت اول من آقای گلی نبود


صادقانه بگویم آقای گلی اولویت من در این فصل نبود چون تنها هدفم در تیم تاثیرگذاری برای موفقیت آلکمار و شادی طرفدارانش بود اما حالا که این لطف نصیب من شده تمام تلاشم را می کنم تا به این عنوان برسم. بهترین عملکردم را در هفته پایانی ارائه خواهم داد تا خاطرات تلخ یک هفته گذشته از ذهن طرفداران در روز پایانی پاک شود.