بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رحمتی: آقای حسن زاده، احترام نکونام را نگه دار
سه شنبه, 11 اردیبهشت 1397 ساعت 13:05
رحمتی: آقای حسن زاده، احترام نکونام را نگه دار
مربی تیم فوتبال نساجی می گوید که حسن زاده بدون هیچ عقبه ای به فوتبال آمده است.

کیانوش رحمتی در گفت و گو با توپ 90 درباره صحبت های قاسم حسن زاده در برنامه 90 گفت: در صحبت های ایشان هیچ منطقی نیست و همواره به این شکل بوده است. به ایشان می گویم که اگر می خواهید در فوتبال ادامه دهید باید تعادل داشته باشید و در شکست و پیروزی شخصیت ثابت داشته باشید.


وی در واکنش به موضوع تبانی اضافه کرد: ما این موضوع را تکذیب می کنیم. روزی که نکونام نساجی را تحویل گرفت، می دانستیم که 4 بازی سخت داریم و در همه بازی ها موفق بودیم. ما به امید صبا و راه آهن به این تیم ها نیامدیم و قبل از ما نیز همه تیم ها به این دو تیم گل های زیادی زده اند. نکونام هدیه خداوند به مردم قائمشهر بود و توانستیم نتایجی به دست آوریم که باعث رضایت هواداران باشد.


رحمتی در ادامه اضافه کرد: مشکل فوتبال ما آدم هایی شبیه به حسن زاده هستند. به ایشان می گویم که نکونام نه، آقای نکونام و باید احترام ایشان را نگه دارید. حتی اگر 10 سال در لیگ برتر بازی کرده باشید و بازیکن ملی بوده باشید، برای حضور در مربی گری باید دوره های مربی گری را گذراند اما امثال حسن زاده بدون هیچ عقبه ای در فوتبال ورود می کنند. او در مدت حضور خود در فوتبال هیچ کاری برای این ورزش انجام نداده است.


مربی نساجی در ادامه صحبت های خود خاطر نشان کرد: ادبیات حسن زاده زشت و زننده است و جایی در فوتبال ندارد. خونه به خونه زمانی شکست خورد که نکونام را از دست داد و حضور در فینال حذفی را نیز مدیون نکونام هستند.