بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی 2 - پرسپولیس 1 (دبل سوما)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شکرگزاری انصاری فرد بین تصاویر برتر یونان
سه شنبه, 11 اردیبهشت 1397 ساعت 13:05
شکرگزاری انصاری فرد بین تصاویر برتر یونان
ستاره ایرانی المپیاکوس در آستانه رسیدن به بزرگ ترین افتخار دوران فوتبال با عنوان آقای گلی سوپرلیگ یونان قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، عملکرد فوق العاده کریم انصاری فرد با پیراهن شماره 17 المپیاکوس باعث شد تا مهاجم ایرانی در یکی از عجیب ترین فصول فوتبال حرفه ای خود در یونان تنها یک گام با کسب عنوان آقای گلی فاصله داشته باشد. به ثمررساندن 17 گل در این فصل از رقابت ها زمینه رقابت شانه به شانه این بازیکن با ستاره صربستانی پائوک را فراهم کرد تا نام آقاکریم بیشتر از هر زمان دیگری در میان رسانه های یونان دیده شود.


انصاری فرد که چند شب قبل با به ثمررساندن دو گل از چهار گل المپیاکوس تعداد گل های این فصل خود را به عدد 17 رساند شادی گل های جالبی از خود نشان داد که تصویر شکرگزاری او روی زانو با نشان دادن خدای بزرگ  در میان تصاویر برتر این هفته یونان قرار گرفت و بازتاب گسترده ای نیز داشت.


اما این تنها اتفاق حاشیه ای مهم اطراف ستاره ایرانی نیست چون برخی رسانه ها از قرار گرفتن کریم انصاری فرد در تیم منتخب فصل یونان و سرازیر شدن پیشنهادات وسوسه کننده از جانب چند باشگاه مطرح آلمانی و هلندی برای مهاجم ایرانی خبر دادند گرچه در واکنش به این خبرها سران باشگاه المپیاکوس هیچ عکس العملی نداشتند تا آینده مهاجم ملی پوش ایرانی با ابهام های فراوانی توام باشد.