بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الوحده امارات 4 - الریان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی رئال مادرید - بایرن مویخ
سه شنبه, 11 اردیبهشت 1397 ساعت 13:02
پیش بازی رئال مادرید - بایرن مویخ
دیدار حساس مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ، امشب بین دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در برنابئو برگزار خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید که در دیدار رفت موفق شده بود 2-1 بایرن را شکست دهد و مونیخ را با پیروزی ترک کند، حالا در خانه باید از پیروزی مهم خود دفاع کند تا برای سومین سال پیاپی به فینال چمپیونزلیگ صعود کنند. شاگردان زیدان که در دو دوره اخیر رقابت ها به قهرمانی دست پیدا کرده اند، به دنبال رکورد شکنی و ثبت یک هت تریک خواهند بود و این موضوع انگیزه ویژه ای به آنها داده تا در بازی امروز با تمام وجود در زمین ظاهر شوند و برای صعود تلاش کنند.

در سوی دیگر میدان، بایرن مونیخ که فصل خوبی را با هاینکس سپری کرده، در این رویاست که با سرمربی 72 ساله خود، برای دومین بار سه گانه را فتح کند.  هر چند که رسیدن به این رویا هنوز ممکن است ولی بایرن به خوبی می‌داند که چه کار دشواری پیش روی آنها خواهد بود. شاگردان هاینکس که در دیدار رفت عملکرد بسیار خوبی داشتند، متحمل شکست شده و حالا باید در خانه رئال به دنبال کسب پیروزی برود.

در 6 تقابل اخیری که دو تیم به مصاف یکدیگر رفته اند، رئال در هر 6 بازی به پیروزی رسیده و بایرن مونیخ به دنبال به هم زدن این روند استثنایی رئال است و باید طلسم کسب پیروزی را بشکند. دنی کارواخال، غایب مهم رئال برای این بازی است، هر چند حضور ناچو، واران و ایسکو مشخص نیست. جای خالی کارواخال در سمت راست خط دفاعی را احتمالا لوکاس پر خواهد کرد که در دیدار رفت نیز عملکرد خوبی در این منطقه داشت.

در آن سو، جروم بواتنگ، کومان، ویدال، روبن و نویر غایب خواهند بود و داوید آلابا که در دیدار رفت به علت مصدومیت غایب بود، در فهرست بایرن حضور دارد؛ هرچند که ممکن است فیکس نباشد.

ترکیب احتمالی: